Search

Halloween se blíží. Je dobré se na něj připravit

Sice u nás není tradicí, že by děti obcházely domy a vybíraly v maskách cukroví, ale i tak máme spoustu večírků, kam se chodí v kostýmech. A proto je dobré se už začít po nějakém dívat. A také si vydlabat dýni a udělat si z ní hezkou strašidelnou „lucerničku.“

A co k halloweenu kromě kostýmů, dýně a cukroví ještě patří? Samozřejmě s halloweenem se pojí všechno magické a strašidelné, takže hororové filmy, fantasy filmy a pro ty nejmenší samozřejmě kouzelnické filmy. Například Ukradené vánoce Tima Burtona si užijí i dospělí, v nichž smutný strašák také touží po vlastním velkém svátku a tak se Vánoce rozhodne proměnit v „hororovou“ podívanou.

Pro ty nejmenší jsou tu například snímky jako Sim Salabim, Alenka v říši Divů a Čarodějův učeň. Pokud už chcete něco přece jenom strašidelnějšího, tak skvělým snímkem je třeba Gothika, Dům voskových figurín nebo Dáma v Černém. Největší legendou mezi horory je Kruh, ale ten doporučuji opravdu jen silným povahám, protože je spousta lidí, kteří to nerozdýchali. Já sama z toho byla tehdy v háji skoro půl roku, bez nadsázky, a to mi už dávno nebylo deset.

A pokud se chcete u hororu i pobavit, tak těmi nejlepšími volbami jsou 30 a půl metru nebo Stáhni mě do pekla. Protože u nich se zaručeně pobavíte – vždycky říkám, že nejlepší komedií je nevydařený horor. Do teď nechápu, proč si autoři myslí, že je hrozně originální a hlavně strašidelné, když začne na protagonistu útočit nádobí…

A v neposlední řadě k tomuto svátku často patří i rodinné návštěvy, nebo si děti chtějí pozvat kamarády a mít strašidelný večírek doma. Ale to se nikdy neobejde bez nějaké nehody. Proto pokud máte po oslavě moc špinavý koberec, obraťte se určitě na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Praha 9 a jejich profesionální čištění koberců.

 

Straší vám na zdi graffiti? Zahnat vám ho pomůžou „Čištění fasád, výškové práce Praha 6“

Pracuji v menším středisku pro děti, kde pro ně realizujeme řadu kroužků a podobně. Ale jednou se nám stala pěkně nepříjemná věc. U hlavního vchodu se objevilo obří graffiti v podobě snad nejtrapnějšího obrázku, co tam kdo mohl nakreslit, a sice obřího kosočtverce.

Rodiče byli samozřejmě pěkně naštvaní a ptali se nás, jestli s tím budeme něco dělat, protože se jich furt děti ptají, co že je to za obrázek. Samozřejmě jsme s tím museli něco dělat. Ale věděli jsme, že samotné přemalování určitě stačit nebude.

 

54013442 - moscow, russia - march 14, 2016. graffiti on the facade of the house at the old basman street

Sedla jsem si proto k internetu a hledala a pročetla celou řadu diskusních fór, abych našla někoho, kdo nás toho určitě zbaví. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce Praha 6, která nám pomohla kompletně fasádu očistit, opravit a nově natřít. Poté na všechny zdi nanesli i antigraffitový nátěr. Pokud fasádu, která je ošetřena jejich antigraffitovým nátěrem někdo počmárá,  tak od oznámení nejpozději 14 dnů ho přijedou odstranit a automaticky vrátí zpět zeslabenou antigraffitovou ochranu na postižené místo. Zaměstnanci této firmy jsou skuteční profesionálové, odvedli vynikající práci a proto bych je chtěla podpořit přidáním této recenze. A taky abychom pomohli ostatním ve výběru firmy, pokud řeší podobný problém a neví, na koho se obrátit.

Lidé z úklidové společnosti A SERVIS vám jej určitě pomohou vyřešit. A to i za podle mého názoru velmi přijatelné ceny, vzhledem k tomu, jaké kvalitně svou práci provádějí. Je na ně opravdu spolehnutí ve všech ohledech, veškerá domluva byla také bez problémů.

 

 

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *