Search

V domě ze dřeva vám nic chybět nebude

Spousta lidí stále neví, jak se vlastně na dřevostavby dívat. Na jednu stranu jsou rychle vystavěné a energeticky úsporné, na druhou se o nich říká, že je v nich slyšet každé dupnutí a prostě to nejsou staré dobré známé cihly. To skutečně nejsou, takže pokud vás udělá šťastnými pouze vlastnictví domu z cihel, dřevostavbu si nepořizujte. Jinak ale není důvod, proč si ji nenechat postavit.

Zvenku kolikrát ani nepoznáte, že se jedná o dřevostavbu. Domky ze dřeva jsou zcela plnohodnotné a v některých ohledech vaše očekávání ještě předčí. Především v rychlosti výstavby a energetických úsporách. V novém byste mohli bydlet ještě letos.

 

Přírodní bydlení má své kouzlo

Dřevěnou konstrukci lze využít jako designový prvek, může být odhalena v interiéru, ale lze ji učinit viditelnou také zvenku. Přesvědčíte se o tom v referencích firmy Pila Martinice, která staví rodinné dřevostavby už několik let. Svým zákazníkům zhotovují klasické domy i překrásné roubenky, kde je dřevo zcela dominantní. K dispozici mají špičkové dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i, díky němuž jsou schopní vytvářet konstrukce s milimetrovou přesností, a nabízí mnoho úprav povrchů dřevěných prvků. Realizují také krovy, střechy, haly a další stavby.

 

Dřevostavba může být originální

Mnoho lidí se mylně domnívá, že dřevostavby mohou být pouze typizované, avšak to je omyl. Rodinné dřevostavby od Pily Martinice jsou takové, jaké si je zákazníci přejí. Po dohodě je zpracován 3D návrh, takže ještě před započetím výroby klient vidí, jak bude nakonec jeho dům vypadat. Profesionalita a kvalita jsou zaručeny, s montovanými domy má firma již sedmileté zkušenosti.

Chcete-li se podívat, jak kvalitní dřevodomek vypadá, zhlédněte fotogalerii realizovaných projektů na webu PilaMartinice.cz. Uvidíte jak typové domy, tak individuální projekty. A nechybí ani roubenky i lovecké chaty.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *