TIPY

Udělejte si radost s nábytkem na míru. V čem je lepší než konvenční produkty?

Sestavení opravdu elegantní, funkční a dlouhodobě udržitelné domácnosti není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. V dnešní době existuje totiž ohromně pestrá škála vybavení. Smutným faktem zůstává, že drtivá většina klasických obchodů nabízí úplně stejné položky, akorát s odlišným označením. A kvalita? Ta se někam vytratila. Co si počít?

Řešení na míru

Stačí navštívit několik různých velkoprodejen nábytku, abyste si uvědomili, že všude uvidíte totožné zboží. Velká část z něho je vyrobená z klasické dřevotřísky polepené laminátovými deskami. Ačkoliv se jedná o poměrně levné provedení, ani tak s ním příliš neušetříte. Nízká životnost vás brzy donutí koupit si další kus.

Přesně proto si stále větší množství rodin šetří spíše na nábytek na míru. Pokud si zvolíte služby zkušených řemeslníků, hravě vám zpracují masivní dřevo přesně podle vašich představ. To je sice dražší, ale mnohem odolnější řešení. Přírodní materiál totiž výborně odolává mechanickému i chemickému namáhání, díky čemuž se hodí i do náročných podmínek kuchyně nebo koupelny.

Atyp? Žádný problém

Problém mívají hlavně majitelé rodinných domů, kteří vyžadují atypický přístup. Řešení pro dané rodiny může nabídnout například společnost Gabon. Jedná se sice primárně o kuchyňské studio, ale zmínění profesionálové snadno vytvoří komponenty i do ostatních místností.

Stačí si prohlédnout několik fotografií z předchozích projektů a ihned získáte tolik potřebnou inspiraci. Zaujme vás moderní, rustikální, světlý, nebo spíše tmavý styl? Rozhodně se nebojte navrhnout svůj vlastní a svěřit se do péče zmíněné firmy.

Související příspěvky

Kde a jak vybírat zahradní nábytek?

redakce

Vybíráme matraci – jak a kde nejvýhodněji?

redakce

Obavy z údržby teras a plotů ze dřeva? Máme řešení

redakce