TIPY

Buďtě čiští kdekoliv

Hory, čistý vzduch, kopce a nesmírně lákavé výzvy. Ale také, zejména během chladnějších měsíců, bláto, mokro číhající na každém rohu. S tím si ale snadno poradíte, stačí jen vědět, jak na to.

Už nás zase vábí nějaká romantika či dobrodružství tam někde na horách, kde je čerstvý vzduch, krásné stromy, a ještě krásnější výhled na celou krajinu. Za těmi nejvyššími vrcholy ale často nevedou zrovna krásné cestičky, ba naopak máte často až pocit, že málem už šplháte. Obzvlášť během podzimních měsíců cesty znepříjemňuje mokro a bláto, po kterém snadno uklouznete. Domů se tedy vracíte šťastní, ale dost špinaví, což přeci jen někdy může ten kousek štěstí ubrat. Když si ale na cesty vezmete správného parťáka, tak se domů budete vracet s pocitem úplného vítězství.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC 3 Adventure box (Nyní za zvýhodněnou cenu 3 750 Kč) vyčistí, díky efektivnímu nízkotlakému paprsku vody, snadno a šetrně outdoorové vybavení jako jsou například boty. Omyje však i kočárek, a dokonce je vhodná i na očištění zvířat. Outdoorová tlaková myčka je ideální na cestování, protože lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání zařízení i bez přípojky elektrické energie a tlakové vody. LED kontrolka signalizuje, kdy se baterie vybíjí i naopak nabíjí. Adventure box s sebou navíc přináší univerzální kartáč s měkkými štětinami umístitelný na pistoli a sací hadici pro využití alternativních zdrojů vody.

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

Související příspěvky

Kdo zajistí sanaci, čištění, likvidaci a dezinfekci plísně, řas, mechů, sporů? Protiplísňové nátěry Brno

redakce

Po dobu rekonstrukce jeďte na dovolenou do Tater

redakce

Proč stavět na zelené louce, když se dají opravit zchátrálé objekty?

redakce