TIPY

Při velkých mrazech psa domů neberte, kupte mu raději kvalitní boudu

Mnoho majitelů psů velkých a středních plemen, kteří pobývají celoročně venku, považuje za nejlepší řešení v případě velkých mrazů přechodný pobyt svých psích miláčků uvnitř vytopeného bytu. V noci jim tak dopřejí osvěžující odpočinek ve vyhřáté místnosti a ráno je zase pošlou zpět do jejich boudy.

Bohužel pro psy nejde vůbec o zdraví prospěšnou aktivitu. Prudké rozdíly mezi venkovní s vnitřní teplotou se mohou velmi rychle podepsat na jejich zdraví, zvláště jde-li o psy staré nebo jinak oslabené.

 

Zdravý pes potřebuje kvalitní boudu

Bytelná a zateplená psí bouda vašemu čtyřnohému miláčkovi prospěje mnohem více. Celoroční boudy pro psy od společnosti Hobbytec nabízejí kvalitní zázemí pro venkovní pobyt vašeho psa během každého měsíce v roce. Odolné stěny z palubek jsou podpořeny ještě robustním kovovým rámem, který vydrží i velmi nešetrné zacházení od rozdováděných psů a minimalizuje poškození vzniklé nepříznivými vlivy počasí.

O vaše pohodlí při snadné čištění vnitřku boudy se pak stará praktická otvíratelná a odnímatelná střecha boudy, díky níž se tato nezbytná hygienická záležitost stane otázkou několika málo minut.

 kotec_2_x_3_m_ks_300_7

Pes by měl mít svoje místo

Potřebujete svému psu dodat pocit bezpečí a nechcete ho zároveň nechat nelidsky uvázaného u boudy? Pak využijte kotce pro psy s jednoduchou montovanou konstrukcí, jejichž sestavení vám nezabere více než hodinu. Nemusíte řešit závistivé sousedy ani se obávat o zdraví svého psa. Kotec k němu žádného nezvaného návštěvníka nepustí. Zajistí vám klid také při návštěvách vašich známých a příbuzných. Zejména malé děti se tak nemohou dostat do blízkého kontaktu se zvířetem, které neznají a neumí se k němu chovat s náležitým respektem. Šetřete svoje nervy a neponechávejte nic náhodě!

Náš tip: Podpořte život na vaší zahradě i jinak. Pořiďte si moderní a praktická krmítka pro ptáky, do kterých se kočky zaručeně nedostanou!

Související příspěvky

Výškové mytí střešních oken, skleněných fasád, zimních zahrad. Práce ve výškách Praha 2

redakce

Kvalitní kamna dokáží vytopit jakýkoliv prostor

redakce

Presťahujte sa na Slovensko bez problémov

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.