TIPY

Podlahové vytápění je nepřekonatelné. Výhod má hned několik

V posledních několika letech zájem o podlahové vytápění vzrostl, přičemž uplatnění nachází v jakékoliv místnosti, především však v koupelně. Obrovskou výhodou je, že na elektrické topení v podlaze můžete dát krytinu podle svých představ a preferencí, a to jak laminát a vinyl, tak klidně i keramickou dlažbu či dřevo. Chcete se i vy procházet po vyhřáté podlaze? V daném segmentu působí společnost ŠTORC TZB s.r.o., která se specializuje na vytápění, větrání a ohřevy.

Podlahové vytápění do kuchyně i koupelny

S elektrickým podlahovým vytápěním uspějete v jakékoliv místnosti – obývacím pokoji, kuchyni, na chodbě, ale i v koupelně. Představte si, že z vany stoupnete přímo na vyhřátou podlahu.

Podlahové vytápění je velkoplošný sálavý zdroj, navíc je úsporné, jeho instalace je jednoduchá, ba dokonce ji zvládne zručný kutil i svépomocí. Jestliže však nemáte v této oblasti žádné zkušenosti, je lepší se obrátit na společnost, která vám topení zajistí.

Výhody podlahového vytápění

Podlahové vytápění má spoustu předností. Dosáhnete až 20% úspory energie. Stejně tak vás potěší, že topný systém není nijak vidět, protože všechno je ukryto pod podlahovou krytinou. V neposlední řadě představuje vytápění jeden z nejhygieničtějších způsobů, což ocení především alergici.

Pokud se obrátíte na společnost ŠTORC TZB s.r.o., můžete si být jisti vysokou kvalitou. Používá podlahové vytápění Raychem, které je k dostání ve třech variantách. V nabídce jsou tedy systémové desky se samoregulačním kabelem, topné kabely a topné rohože. Společnost na tuzemském trhu působí od roku 1993 a dokáže vám vykouzlit vysoký komfort v interiéru. Moderní elektrické podlahové vytápění je stále oblíbenější, a to jak při rekonstrukcích, tak i v nízkoenergetických a pasivních domech.

Související příspěvky

Prodáváte nemovitost? Ještě před tím si ji nechte správně odhadnout!

redakce

CETRIS představil další novinku – desku CETRIS DEKOR

redakce

Proč stavět na zelené louce, když se dají opravit zchátrálé objekty?

redakce