Search

Kdo má saunu, bydlí v rodinném domě. Ba ne, to je mýtus!

Vždycky jste si říkali, že mít saunu doma musí být skvělé. Protože ale bydlíte v menším bytě, nikdy jste o vlastní sauně ani nepřemýšleli. No, je na čase začít přemýšlet, protože infrasaunu nacpete i do šuplíku u stolu.

Dobře, předcházející tvrzení je trochu přehnané, ale ne o moc. Infrasauna do bytu už dnes skutečně není problém. Stačí najít přibližně metr krát metr volného místa a můžete se saunovat i v 2+kk.

realizacebydleni.cz_saunasystem.cz_01

 

Malá, ale šikovná sauna

Infračervené kabiny fungují na principu infračerveného záření, které prohřeje tělo, aniž by zahřívalo okolní vzduch. Paprsky pronikají hluboko pod pokožku a vznikají tak procesy velmi prospěšné pro vaše tělo:

  • Infrazáření posiluje odolnost organismu proti chřipce a nachlazení.
  • Infrasaunováním spalujete kalorie. Za půl hodiny budete až o 600 kalorií chudší.
  • Při pocení v infrasauně vyloučí tělo 85 % vody a 15 % škodlivin (tuky, cholesterol atd.). V klasické sauně vypotíte z 95 % vodu.
  • Infrazáření má příznivé účinky na kůži. Zpomaluje stárnutí a čistí póry.
  • Prohřátí kůže a pocení pomáhá proti celulitidě.
  • Kvalitní infrasaunu ocení i lidé, kteří do klasické sauny z nějakého důvodu nemohou. Například kvůli špatnému krevnímu oběhu, vysokému tlaku nebo problémům s játry či ledvinami.

realizacebydleni.cz_saunasystem.cz_02

 

Snadná instalace za málo peněz

Všechny výhody, které v sobě infrasauny do bytu spojují, jsou navíc dostupné za nižší cenu, než sauny klasické. Navíc díky malým rozměrům je jejich instalace velmi jednoduchá a rychlá.

Pokud se s instalací trápit nechcete, je pro vás ideální volbou infrasauna do bytu od české společnosti SaunaSystem. Odborníci vám saunu namontují, kam budete chtít. Pokud máte skutečně málo místa, objednejte si infrasaunu na míru, která do vašeho bytu krásně zapadne.

Každá kvalitní infrasauna od SaunaSystem je vybavena špičkovými zářiči EOS nebo Phillips Vitae, které jsou připraveny k používání během jedné vteřiny.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *