Search

Efektivní Facility management

V PPM, a.s. vám nabízíme účinné řešení v správy vašeho bytu, domu nebo jiné nemovitosti. Naši odborníci jsou vám kdykoliv připraveni nabídnout pomocnou ruku a individuálně se postarat o to, abyste z vaší nemovitosti bezpečně vydělávali peníze bez větší námahy a starostí.

 

Efektivní Facility management v Praze

Jste vlastníkem bytu nebo jiné nemovitosti v hlavním městě? Často řešíte problémy spojené s opravami, vyúčtováním, nebo se vám už dlouho nedaří najít vhodného nájemce? Pak by vás mohl zajímat efektivní Facility management, díky kterému vám pomůžeme vše hravě zvládnout. Zajistíme kompletní správu vašich nemovitostí včetně profesionální údržby, servisu, rekonstrukcí a pravidelných revizí. V rámci komplexních služeb nabízíme také celkový úklid objektu a úpravu okrasné zeleně včetně vysokých dřevin. Zajistíme také profesionální ostrahu a jako jedni z mála v České republice disponujeme flexibilním pojištěním až na 50 milionů Kč.

Nechte si poradit se správou vašich nemovitostí a svěřte povinnosti do rukou odborníků. Nahlédněte do přehledu našich služeb a ceníku a v případě zájmu nebo dalších otázek nás neváhejte ihned kontaktovat.

 

Nadstandardní služby pro developery

Běžně spolupracujeme s úspěšnými developerskými firmami. Díky dlouholeté tradici, bohatým zkušenostem a individuálnímu přístupu jsme schopni plnit roli silného partnera a nabízíme nadstandardní služby pro developery na té nejvyšší úrovni. Máme profesionálně zvládnutý jindy náročný proces převzetí projektu a následnou komunikaci s budoucími a nově formovanými SVJ. Nemusíte se bát ani dlouhého časového horizontu. Kompletní proces převzetí projektu zvládneme během několika dní. Mezi naše vážené klienty patří například FINEP, Star Group, Crestyl, BM Develop, BPD Development, Kuchař & Thein a další známé developerské firmy.

Rovněž poskytujeme komplexní služby pro SVJ spojené se správou nemovitostí v Praze, ale i ve Špindlerově mlýně.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *