TIPY

Buďte cool se skleněnými doplňky od Leonarda

Máte rádi moderní styl a originalitu? Líbí se vám, když bytový doplněk vypadá luxusně a současně je praktický? Pokud ano, nesmí vaší pozornosti uniknout nabídka designových a současně vysoce praktických doplňků do domácnosti od značky Leonardo. Budou se krásně vyjímat i u vás doma?

 

Kdo je Leonardo?

Leonardo je německý výrobce designových doplňků do domácnosti. Jedním z mott této společnosti je: Design v ruku v ruce s inspiraci a emocemi. Při pohledu na výrobky i vy zjistíte, že to nejsou jen plané řeči. Dominantním materiálem pro doplňky od Leonardo je sklo. Vznikají díky tomu úžasné kousky, z nichž některé jsou vyráběny i v prvotřídní kvalitě křišťál – Teqton. Leonardo nabízí doplňky z čirého i barevného skla, a to vždy s ohledem na design a funkčnost.

 

Vybíráme za vás

V žádné domácnosti by neměly chybět sklenice na víno a sekt, které se hodí pro slavnostní příležitosti. Leonardo nabízí sklenice klasické i se zdobením například v podobě jemných květin a k tomu i praktické karafy. Nás svým malebným designem překvapila Sklenice na víno DAILY COLOURS.

6908018_61477L_midMilovníky moderního designu jistě zaujmou Skleničky na sekt MODELLA SET s netradičně tvarovanou „nožkou“.

7188766_69413L_midLeonardo to nejsou jen skleničky. Výrobce nabízí i další skvostné dekorace interiéru. Z nich určitě stojí za zmínku originální svícen Linee. Stačí v něm zapálit čajovou svíčku a okamžitě se rozehraje světelná symfonie. Svícen díky netradičními tvaru vytvoří příjemné světlo, je ideální pro romantické chvilky. Rozměry svícnu jsou 8 x 8 x 8 cm.

6713550_58740L_mid

 

Leonardo se specializuje také na vázy. Vyrábí vázy z čirého i barevného skla. Nabízí i netradiční vázy jako je například Váza FORMAT. Je vhodná na květiny a nejen to – tuto vázu je možné vysypat designovými kamínky a bude to vypadat dokonale!

7052912_50550L_mid

 Další doplňky od Leonardo si můžete prohlédnout i koupit v e-shopu ifantazie.cz.

Související příspěvky

Už vím, že získání výhodné hypotéky může být snadné

redakce

Jak se správně postarat o terárium pro chameleona?

redakce

Relaxujte v čistotě!

redakce