TIPY

Architekti bytových domů promění váš interiér k nepoznání

Cit pro design není zrovna vaše silná stránka? Plánujete rekonstrukci interiéru, ovšem chtěli byste proměnit všechny místnosti v moderní prostory, v nichž se budete cítit opravdu příjemně? V takovém případě je vhodné oslovit bytového architekta, jenž vám pomůže s návrhem klidně i celého bytu. V následujících řádcích vám prozradíme, o co všechno se vám tento specialista postará a na kolik vás jeho služby vyjdou.

V nadčasově řešených nemovitostech je kladen důraz na funkčnost, praktičnost a eleganci. Zbavte se nevkusného nábytku, odstraňte z místnosti kýčovité doplňky a nechejte si navrhnout všechny pokoje tak, aby odpovídaly dnešním vysokým standardům. Kolik stojí architekt? A na jakého se obrátit?

 

Cena je individuální

V první řadě je nutné podotknout, že kalkulace se liší podle toho, co od bytového architekta požadujete, o jak velký interiér se jedná a podobně. Ideální je sepsat všechno, co byste od profesionála potřebovali, poslat mu to a vyčkat na kalkulaci přímo na míru vašim požadavkům. Je pochopitelné, že jednopokojový byt bude levnější než třípokojový, ale nebude s ním tolik práce, kolik mají architekti rodinných domů . Stejně tak závisí vše i na tom, jak moc jste nároční.

 

Na koho se obrátit?

Velice oblíbený bytový architekt je Jan Pavel Vlček, jenž je známý také jako bytový architekt Plzeň. Působí v různých oblastech, přičemž se nebrání návrhům domů i interiérů, domácího wellness, rekonstrukci historických objektů a podobně. Dokáže připravit skicu, zdokumentuje klidně i stav nemovitosti, navrhne její úpravy, vypracuje projekt a tak dále. V jeho kompetenci je mimo jiné i inženýrská činnost.

Jestliže chcete vsadit na ověřeného bytového architekta, podívejte se na webovou stránku www.jpvarchitekt.cz, kde najdete podrobné informace o službách, ale i reference. Uděláte si tak představu o tom, co všechno Jan Pavel Vlček zvládne.

Související příspěvky

Gril na kuřata – to už je podnikatelský plán

redakce

Nemáte klimatizaci? Stínění vám pomůže srazit teplotu

redakce

Splňte si vaše předsevzetí o kvalitním úklidu domácnosti!

redakce