TIPY

Bio enzymatické prostředky jako efektivní pomoc

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Bio enzymatické prostředky by vám rozhodně neměly chybět v případě, že jste vlastníky suchého záchodu, septiku, odpadní jímky nebo čističky odpadních vod. Důvodů je hned několik…

Bez zápachu a v tekutém stavu

Bio enzymatické prostředky jsou speciálně určeny pro místa, kde je zvýšený obsah mikroorganismů – právě jako jsou septiky, ČOV, jímky a podobně. Jejich hlavní úkol spočívá v odstraňování nepříjemného zápachu a v efektivním hubení neustále se množících mikroorganismů. Výsledkem působení Bio enzymatických přípravků je účinný rozklad a ztekucení organického odpadu.

Nabídka je široká

Pořídit si můžete například prostředek s názvem Bio Golem S, díky kterému dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Tento přípravek se ředí a tak i aktivuje teplou vodou a četnost a velikost dávek je závislá na fázi dávkování (startovací, stabilizační, udržovací) a na objemu odpadní hmoty. Pořídit si můžete i prostředek Bio Golem P, který uvolňuje zanesené odpadní potrubí a samozřejmě z něj odstraňuje také zápach. Do řady bio enzymatických prostředků patří i Bio Kompostér, který dopomáhá rozkladu organických látek v zahradních kompostech.

 

 

Maximálně ekologické

Bio enzymatické přípravky jsou velice biologické. Jejich složení totiž tvoří směs bakteriálních kultur, enzymů a živin, které jsou nutné pro činnost mikroorganizmů. Představují tak účinnou cestu k čistotě bez zápachu!

 

Více informací najdete na www.hladove-bakterie.cz

Související příspěvky

PÄŤ ŠIKOVNÝCH KROKOV PRI VÝBERE ODSÁVAČA PÁR

redakce

Jak položit zatravňovací dlažbu

redakce

Jak na pojištění nemovitosti, domácnosti nebo majetku?

redakce