ZAHRADA

Je čas začít přemýšlet o stavbě pergoly…

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jaro je v plném proudu, což znamená jediné – co nevidět tu bude léto a s ním přijdou i první teplé večery. Jak jinak si je užít než při příjemném posezení na zahradě. Máte ale kde sedět? Pokud ne, začněte jednat. Společnost DELTA Svratka s.r.o. přináší zajímavé ceny i řešení pro stavbu pergol.


Prvotřídní materiál a profesionální práce

Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí pergoly hned v několik různých provedeních, které mají ovšem jedno společné. Tím společným je prvotřídní materiál – DELTA Svratka s.r.o. používá pro stavbu pergol výhradně masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Díky kvalitnímu smrkovému dřevu se pergoly vyznačují velmi dlouhou životností. DELTA Svratka s.r.o. nabízí pergoly, které stojí samostatně nebo jsou připojené k domu. Záleží pouze na vás.

  

Zastřešení je základ

Všechny nabízené typy pergol jsou v základním provedení zastřešené. DELTA Svratka s.r.o. nabízí dvě varianty – zastřešení polykarbonátovými deskami nebo asfaltovým šindelem.

Z hlediska odolnosti i designu jsou potom více doporučovány právě polykarbonátové desky.

Jejich velkou výhodou je průhlednost a velmi dobrý prostup světla a také variabilita provedení. Střechy na pergolu z polykarbonátových desek je možné mít v provedení čirá nebo bronz; trapéz (hranatá vlna) – krupička: čirá nebo bronz. Záleží pouze na vás.

Atypické pergoly nejsou problém

Pokud si nevyberete ze základní nabídky, nezoufejte. DELTA Svratka s.r.o. totiž nabízí i výrobu atypických pergol, které budou přesně odpovídat vašim představám a to bez příplatku. Tak na co ještě čekáte? Užijte si léto ve vaší nové pergole.

Kompletní nabídku společnosti najdete na www.deltasvratka.cz

Související příspěvky

Zahrada na balkoně – jak na to?

redakce

Máte rekonstruovaný rodinný dům? Nyní je čas na zahradu!

redakce

EKOPLAST TELČ – záruka kvality

redakce