ZAHRADA

Je čas začít přemýšlet o stavbě pergoly…

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jaro je v plném proudu, což znamená jediné – co nevidět tu bude léto a s ním přijdou i první teplé večery. Jak jinak si je užít než při příjemném posezení na zahradě. Máte ale kde sedět? Pokud ne, začněte jednat. Společnost DELTA Svratka s.r.o. přináší zajímavé ceny i řešení pro stavbu pergol.


Prvotřídní materiál a profesionální práce

Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí pergoly hned v několik různých provedeních, které mají ovšem jedno společné. Tím společným je prvotřídní materiál – DELTA Svratka s.r.o. používá pro stavbu pergol výhradně masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Díky kvalitnímu smrkovému dřevu se pergoly vyznačují velmi dlouhou životností. DELTA Svratka s.r.o. nabízí pergoly, které stojí samostatně nebo jsou připojené k domu. Záleží pouze na vás.

  

Zastřešení je základ

Všechny nabízené typy pergol jsou v základním provedení zastřešené. DELTA Svratka s.r.o. nabízí dvě varianty – zastřešení polykarbonátovými deskami nebo asfaltovým šindelem.

Z hlediska odolnosti i designu jsou potom více doporučovány právě polykarbonátové desky.

Jejich velkou výhodou je průhlednost a velmi dobrý prostup světla a také variabilita provedení. Střechy na pergolu z polykarbonátových desek je možné mít v provedení čirá nebo bronz; trapéz (hranatá vlna) – krupička: čirá nebo bronz. Záleží pouze na vás.

Atypické pergoly nejsou problém

Pokud si nevyberete ze základní nabídky, nezoufejte. DELTA Svratka s.r.o. totiž nabízí i výrobu atypických pergol, které budou přesně odpovídat vašim představám a to bez příplatku. Tak na co ještě čekáte? Užijte si léto ve vaší nové pergole.

Kompletní nabídku společnosti najdete na www.deltasvratka.cz

Související příspěvky

Se zazimováním bazénu už není radno otálet!

redakce

Jak na letní vedra? Zkuste nadzemní bazény

redakce

Zaměřeno na zahradní nářadí

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.