TIPY

Bez fotobuněk se neobejdou žádná vrata

Majitelé rodinných domů vybavené moderními vraty či posuvnou bránou, které zajišťují zvýšený komfort průjezdu vozidlem nesmí zapomenout na bezpečnostní opatření. Bez něhož totiž nikdy nedosáhnete na plnohodnotné vytvoření optimálních podmínek bezpečného vjezdu a naopak.

Distributor se zázemím pro kompletaci a servis pohonů vrat na našem území nabízí k prodeji celé sety, které tvoří moderní pohony vrat společně s bezpečnostním opatřením. V rámci bezproblémového používání, jsou tyto sety doplněné o fotobuňky.

 

Fotobuňky zvyšují bezpečnost průjezdu

K zajištění nekompromisní bezpečnosti je zapotřebí zvolit správné místo instalace. Celkem často se setkáváme s chybným návrhem osazení fotobuněk na sloupky nesoucí křídla  brány. Takový postup nezaručí okamžité zastavení brány při vjezdu vozidlem ze strany a následně dochází ke zbytečnému poničení vozu i mechanismu brány.

Vyvarujte se této chybné strategii a obstarejte si dva páry fotobuněk, které instalujete do prostoru mezi sloupky a zároveň na sloupky samotné před otevřená křídla.

 

Pozor na nezvané hosty

Fotobuňky předkládají skvělou možnost automatického zavírání vrat. Stačí v řídící jednotce nastavit časový rozptyl pro uzavření vrat po jejím otevření. Jakmile v průběhu programu dojde k přerušení optického senzoru,, vrata se opět otevřou a časový odpočet se spustí znovu. Z těchto důvodů je dobré po vyjetí vyčkat na kompletní uzavření pozemku. Vyvarujete se tak případnému vniku nezvané osoby.

 

Fotobuňky HW-8 

Fotobuňky typu HW-8 slouží k bezpečnému užívání pohonů vrat s plně automatickým zavíráním. Kvalitně zpracovaná technologie s mimořádnou spolehlivostí umožňuje směrování základní desky s optikou v úhlu 90° s ohledem na protější fotobuňku. Stává se tak skvělou volbou všude tam, kde není možné provést instalaci naproti sobě, ale vedle sebe.

Objednejte si fotobuňky u českého distributora na webových stránkách www.pohonnavrata.cz.

Související příspěvky

Minimalisticky zařízená ložnice z rukou profesionální designérky

redakce

Novinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperací tepla

redakce

5 důvodů, proč byste své kočce měli pořídit kočičí strom

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.