TIPY

Vestavěné skříně na míru efektivně využijí prostor

Pokud ve vaší domácnosti nemáte místa nazbyt, přijde vám jistě vhod nábytek, který doslova šetří každý centimetr místa. Největším kamenem úrazu jsou šatní skříně, jež ne vždy lze umístit tak, aby využily úložný prostor dokonale. Jak si v takovém případě poradit?

 

Jděte na to chytře

Vestavěné skříně na míru představují nejvhodnější řešení do malých a atypických prostor, jako je například místo pod schody. To je jejich nesporná výhoda, neboť běžně dostupné klasické skříně jsou pro tyto účely nevyhovující. Navíc nejste omezeni nabídkou materiálů, barev, dekorů a vnitřního uspořádání. Vestavěná skříň bude vyrobena přesně podle vašich požadavků. Stane se ideálním bytovým doplňkem vašeho domova. Samozřejmostí je návrh skříně zdarma.

 

Jak postupovat?

V prvé řadě je třeba si uvědomit, kam skříň umístíte, protože je třeba obsáhnout co nejvíce úložného místa. Vestavěné skříně do ložnice jsou tou nejlepší volbou i v případě, že je místnost podkrovní či skosená. Jednoduše se přizpůsobí tvaru pokoje. Uvnitř naleznete praktické uspořádání poliček, šuplíků, drátěných programů a teleskopických tyčí. Díky tomu prostor využijete bezezbytku. Základem je ovšem pečlivé vyměření umístění skříně. Je rovněž důležité se rozhodnout, zda bude mít skříň otevírací, nebo posuvné dveře. Druhá varianta je do malých bytů praktičtější, neboť vám opět výrazně ušetří místo.

 

Investice, která se vyplatí

Aby vám vestavěná skříň co nejdéle vydržela, dbejte na použití kvalitních materiálů. Všímejte si hlavně konstrukce a vnitřního vybavení. Upřednostněte hliníkové rámy před ocelovými, nešetřete na posuvném systému dveří. Jedním z dodavatelů, na něhož se můžete spolehnout, jsou levne-skrine.cz. Na základě vaší poptávky vám připraví nezávaznou nabídku. Jak už název internetového obchodu napovídá, kromě vestavěných zde naleznete i cenově dostupné levné skříně.

Související příspěvky

Pracovní oděvy pro ženy – už nemusíte hledat v pánských variantách

redakce

Prodávat nemovitost není jen tak. Jak vám pomůže „realitka“

redakce

Jak správně vybrat nové dveře do interiéru?

redakce