STAVBA

Vorlíček plast s.r.o.? Kvalita za rozumnou cenu!

Sháníte kvalitní plastová okna nebo dveře, ale nevíte,  komu můžete věřit? Pak navštivte firmu Vorlíček plast s.r.o., která sídlí v mnoha městech, jako například v Praze, Plzni, Slaném, Mělníku, Čáslavi či Rakovníku. Každý vybírá podle ceny, avšak nejlevnější není vždy to nejlepší. Tato firma nabízí svým zákazníkům kvalitu za velmi rozumnou cenu. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.

 


Vorlíček plast s.r.o. je tu pro každého zákazníka
Zákazníkovi je nabízena kompletní dodávka oken, demontáž oken starých, jejich likvidace, montáž oken nových a následné zednické začištění. U firmy Vorlíček plat s.r.o.  má každý zákazník dále zajištěn fungující servis a to jak v době záruční, tak i po ní. Výhodou je také to, že první seřízení je vždy zdarma. A tak se tato firma snaží vyjít vždy každému vstříc a díky tomu má stále více spokojených zákazníků.

Řezání profilů Montáž výztuhy Svařování profilů
Řezání profilů Montáž výztuhy Svařování profilů
Začištění sváru Montáž kování Zasklívání
Začištění sváru Montáž kování Zasklívání
Expedice oken
Expedice oken


Mnoho zkušeností, vyškolení specialisté
Rodinná firma Vorlíček plast s.r.o. byla založena již v roce 1997 a od té doby si nasbírala mnoho zkušeností, které aktivně uplatňuje. Firma zaměstnává profesionální tým okolo stovky pracovníků, kteří zajišťují věci od prodeje, přes výrobu až po záruční servis nabízených výrobků. Jedná se tak přibližně o 2 500 kusů okenních jednotek měsíčně. Firma Vorlíček plast s.r.o. klade velmi velký důraz na seriózní jednání a bezchybnou dodávku výrobků, a tak jim zajisté můžete plně důvěřovat. 


Rodinné domy i bytová družstva
Strategie firma Vorlíček plast s.r.o. je zaměřena na koncového zákazníka a tak byli v počátcích zaměřeni na výměnu oken v rodinných domcích. V dnešní době však stále častěji k zákazníkům přibývají bytová družstva s větším počtem bytových jednotek.

Pro více informací navštivte www.plastova-okna-dvere.cz.

Související příspěvky

Jak na rekonstrukci umakartového jádra v panelovém domě

redakce

Proč se vyplatí pustit se do renovace fasády na domě a jak na to

redakce

Víme, jak ušetřit při stavbě či rekonstrukci. Nákupem ve stavebninách Stavimex Praha!

redakce