Search

Rekonstruujete a nic se vám nedaří? Nebojte se požádat o pomoc!

Komplexní přestavba bydlení s sebou může přinést s trochou smůly i tolik zádrhelů, že by k jejich vyjmenování nestačila ani proslulá výřečnost krásné Šaharazády. A že se o pohádku z tisíce a jedné noci právě jednat nebude, vám asi zdůrazňovat nemusíme.

Není nic špatného na tom pokusit se o úpravu bydlení svépomocí, ale vždy je dobré mít v záloze někoho, kdo vám v případě potřeby pomůže. Například zednické práce v Praze za vás spolehlivě udělá firma Lotabel. Její řemeslníci mají všechen nezbytný talent, kterého se vám osobně třeba nedostává a umí si poradit i v nečekaných situacích. Dokáží vám ušetřit čas, nervy a často i peníze, jež byste jinak vynaložili na opravy nepovedeného díla.

 

Kvalitně odvedená práce od A do Zet

Milovníci domácího kutilství si však chtě nechtě musí připustit ještě jeden podstatných fakt. Jakákoliv větší manipulace s elektřinou, rozvody vody nebo montáží či demontáží plynových rozvodů a potrubí se neobejde bez onoho pověstného kulatého berana. Jinými slovy, kromě všech starostí s s rekonstrukcí, sháněním materiálu a následným úklidem bude třeba domluvit rovněž návštěvu revizních techniků. A ta samozřejmě také nebude zdarma.

Pokud však k dílu pustíte profesionály z oboru, o nic podobného se starat nemusíte. Rekonstrukce koupelny v Praze pod jejich taktovkou tak zahrnuje mimo jiné také:

  • montáž plynoměru
  • výměnu van a sprchového koutu
  • montáže i demontáž rozvodů a plynového potrubí
  • revizi plynových kotlů
  • instalaci a opravu topení včetně karem, kotlů a waw
  • dopouštění a odvzdušnění topné soustavy
  • zapojení plynových spotřebičů

Vše je samozřejmě realizováno s patřičnými zárukami a garancí v souladu s platnými normami a zákony. Udělejte první krok a nechte si vytvořit cenovou kalkulaci vaši rekonstrukce na stránkách Lotabel.cz zcela zdarma. Garantujeme vám, že budete skutečně příjemně překvapeni!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *