STAVBA

Pohodová stavba

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Nechat si postavit dům přesně podle svých představ a přitom ho celý zaplatit až po dokončení. Zní vám to jako pohádka? Ale není. Společnost Ekonomické stavby totiž neustále hledá způsoby, jak svým klientům usnadnit cestu k vlastnímu rodinnému domu. Proto přichází na trh se specializovanými programy, z nichž mnohé jsou zaměřené právě na nestandardní způsoby financování. Díky tomu si vlastní rodinný dům mohou nechat postavit i klienti, kteří by jinak jeho financování řešili jen velmi obtížně.

 

Hypotéka má svá omezení

Většina lidí řeší pořízení vlastního bydlení pomocí hypotéky. V případě nákupu již hotového domu obvykle není problém ručit za úvěr zástavou zakoupené nemovitosti. Pokud si ale chcete postavit svůj vlastní dům, podle svých představ a na Vámi vybraném pozemku, pak obvykle přichází problém. Banka po Vás bude chtít záruku a pokud nevlastníte nějakou jinou nemovitost patřičné hodnoty, budete muset ručit rozestavěnou stavbou. Banka v tom případě ale uvolňuje peníze postupně a jejich čerpání podmiňuje dokončením jednotlivých etap stavby. Nevyhnete se tak nepříjemnému kolotoči schvalování a získávání znaleckých posudků, který celou stavbu domu nepříjemně prodlužuje.

Pohodová stavba

Právě proto přišla společnost Ekonomické stavby s programem Pohodová stavba. V rámci tohoto programu si totiž klient vybere dům z nabídkového katalogu Ekonomických staveb a poté už jen sleduje, jak celá stavba roste. Financování domu přijde na řadu až ve chvíli, kdy už dům stojí a je klientovi předán, což je díky zjednodušení formalit ohledně financování nejpozději do 6 měsíců od zahájení stavby. Pro klienta se tedy skutečně jedná o pohodovou stavbu, protože je ušetřen celého kolotoče jednání s bankou o průběžném financování jednotlivých etap stavby.

 

Pro koho je program vhodný?

Program Pohodová stavba je vhodný zejména pro ty klienty, kteří plánují část stavby nového domu financovat z prodeje stávajícího bydlení. Díky tomuto programu mohou stávající dům či byt prodat až po dokončení nového domu. Zároveň o hypotéční úvěr žádají až na dokončený dům, takže mohou od banky dostat výhodnější podmínky, než by dostali na dům rozestavěný.

 

Vyplatí se program Pohodová stavba?

Využití programu Pohodová stavba zvýší rozpočtovanou cenu domu o 5 %. Na první pohled se to může jevit jako zbytečné prodražení stavby, ale je třeba si uvědomit, že klienti zase naopak získají řadu úspor. Ušetří například za úroky, které by jinak bance platili z hypotečního úvěru čerpaného během stavby. Úspory přinese také fakt, že klient nemusí platit úroky za případně překlenovací úroky a v neposlední řadě také ušetří za protokoly znalce k jednotlivým etapám čerpání. Když k tomu všemu připočtete i ušetřené starosti a čas, pak zjistíte, že program Pohodová stavba se jednoznačně vyplatí.

 


 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Související příspěvky

Stolní pily a hoblovky patří do každé truhlářské dílny

redakce

Spotřeba polystyrenu roste i díky úsilí snižovat emise CO2

redakce

Garáž nebo přístřešek pro auto?

redakce