STAVBA

Stavební chemie – Pojem, který při stavbě uslyšíte snad stokrát

Dalo by se říci, že při stavbě nového rodinného domu nebo při rekonstrukci toho staršího setkáte s pojmem stavební chemie snad na každém kroku. Nezáleží na tom, zda budete zdít, obkládat koupelnu, štukovat, lepit, zateplovat nebo provádět jiné práce. K provedení 90% činností při výstavbě nebo rekonstrukci budete potřebovat stavební chemii využít. Jedná se o souhrn produktů, které se dají využít v širokém spektru činností.

 

Příkladem pár vybraných, nejčastěji využívaných, produktů

Jaké druhy stavební chemie jsou vlastně nejvyužívanější? Produktů jsou stovky a jsou rozděleny do desítek kategorií. Mezi nejznámější a nejvyužívanější se řadí například stavební lepidla, ať už klasická nebo flexibilní. Dále pak zdící malty a omítky, spárovací hmoty, silikony, penetrace, tmely, hydroizolace, nivelační stěrky, nátěry, sanační prostředky nebo produkty na zateplování budov.

Vybírejte jednu značku

Vždy je lepší, když jednotlivé produkty budete vybírat od jedné značky výrobce. Nikdy není dobré jednotlivé prvky kombinovat. Je lepší najít takového výrobce, který v této oblasti nabízí komplexní sortiment produktů. Samozřejmě ve vysoké kvalitě. Takových značek příliš není, ale přece se najdou. Příkladem může být Mapei. Tuto značku si oblíbili nejen domácnosti, ale i profesionální řemeslníci především díky propojení kompletní nabídky s vysokou kvalitou.

 

Stavební chemie Mapei má více než 1 000 položek

Stavební chemie Mapei je jedním z nejvyužívanějších druhů pro amatéry i profesionální živnostníky. Pro každé stavební odvětví si z nabídky Mapei lze vybrat. Současná nabídka tvoří více, než 1 155položek v desítkách různých kategorií, podle druhu činnosti, ve kterém ji chcete využít. Navíc se jedná o populární značku nejen u nás, ale i celosvětově s tradicí od roku 1937 a s důrazem na vysokou kvalitu.

 

Související příspěvky

Stavíte rodinný dům? Nyní cihly Porotherm se slevou 42%.

redakce

Sádrokarton je moderní řešení nejen při rekonstrukci bytu

redakce

Nevpouštějte zimu do svého domu

redakce