STAVBA

Kvalita dřevostavby na klíč záleží na použitém materiálu

O dřevostavbách koluje spousta domněnek. Na jednu stranu jsou vnímány pozitivně díky cenové dostupnosti a značné rychlosti výstavby. Na druhou stranu se o nich často říká, že nepřežijí více než jednu generaci. Je to skutečně pravda?

Na tuto otázku nelze jednoduše odpovědět, protože vždycky záleží na použitém materiálu. Hlavním kritériem při výběru společnosti, od níž si necháte dřevostavbu vybudovat, by tedy měla být kvalita. Pokud se o dřevostavby na klíč zajímáte a toužíte po kvalitě, zaujme vás společnost Martinice Group.

Roubenka nebo luxusní rodinný domek

Společnost se specializuje na montované dřevostavby rodinných domů, avšak rodinný dům je u nich poměrně široký pojem. Můžete si vybrat typový dům, prémiový dům, individuální výstavbu nebo dokonce roubenku. Svůj sen si splní každý.

Ať už ale zvolíte jakýkoliv z nich, můžete se spolehnout, že nabídne komfortní bydlení, nízké provozní náklady, šetrnost k životnímu prostředí a dlouhou životnost. O kvalitu materiálů se tady totiž nemusíte bát.

Za kvalitní materiály si neváhejte připlatit

Společnost se pyšní dlouholetými zkušenostmi, špičkovými technologiemi a přesností na milimetry. Na svůj konstrukční systém dává 25letou záruku. I tohle je důkaz opravdu kvalitně odvedené práce.

Jiné společnosti možná staví dřevostavby na klíč za zdánlivě výhodnější cenu. Opravdu je ale výhodnější zaplatit méně za dům, který není kvalitní? Na střechu nad hlavou si obvykle bereme hypotéku, již pak splácíme desítky let. Rozhodně není žádoucí, abychom již v průběhu splácení museli vynakládat další finance na opravu domu.

Specialisté také na krovy a vazníky

Kromě dřevostaveb společnost realizuje i krovy a vazníky. Jestliže stavíte dům nebo rekonstruujete stávající stavbu a stojíte o kvalitní krovy, víte, na koho se obrátit. V Martinicích používají kvalitní a osvědčený materiál i technologie.

Související příspěvky

Jak udělat ztracené bednění pevně a efektivně, ale přitom jednoduše?

redakce

Univerzální stavební materiál? Přece OSB desky!

redakce

Deska Egger Ergo Board

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.