STAVBA

Jak zvýraznit stěny v interiéru? Vnitřními kamennými obklady na simplehome.cz

 

Designová dokonalost v interiéru je v dnešní době vyžadována stále více. Týká se nejen interiérového vybavení a doplňků, ale také stěn. I stěny musí vypadat originálně a stylově. Právě na zvýraznění stěn se soustředí také společnost SIMPLEHOME.cz. ta nabízí široký sortiment interiérových obkladů v imitaci přírodního kamene.

 

Obklad v imitaci kamene dodá interiéru styl a eleganci

Vybavit klasické holé stěny v interiéru dekorativními interiérovými kameny je v dnešní době velmi využívané řešení, které může dodat domácnostem styl a eleganci. Obklady stěn pomocí těchto obkladových desek jsou často využívanou variantou také předních architektů a návrhářů interiéru. Obklady z kamene dodají interiéru nádech luxusu a osobitého vkusu. Mohou být využity pouze jako dekorace na stěnu nebo po celé délce stěny. Velmi vkusně vypadají například při obložení krbu.

Imitace přírodního kamene je opravdu věrná

Obklady stěn v sortimentu interiérových obkladů SIMPLEHOME.cz nejsou tvořeny z přírodního kamene, ale ze speciální sádrové směsi. Ta je mnohem lehčí, než kámen a pro využití v interiéru také mnohem vhodnější. Navíc mají obklady stěn udělanou velmi věrnou povrchovou úpravu. Ta je tvořena přesně podle křivek jednotlivých kamenných materiálů. Také barvy těchto obkladů odpovídá kamenům, podle kterých jsou tvořeny. Na první pohled není znát, že se jedná o obklady ze sádry.

 

Ze široké nabídky si vybere každý

Základem správného výběru interiérových obkladů je bezpochyby velikost nabídky. Na stránkách SIMPLEHOME.cz nemusíte mít o velikost nabídky žádný strach. Najdete zde desítky vzorů kamenných obkladů v různém provedení. Ke každému druhu obkladů jsou také součástí i rohové dílce. Nabídka je dostatečně pestrá, aby si z ní mohl vybrat opravdu každý. Obklady mohou být využity v moderních domácnostech, v retro prostorách i v rustikálních místnostech.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.simplehome.cz.

 

 

Související příspěvky

Revitalizace a rekonstrukce domu

redakce

Průkaz energetické náročnosti budov i pro projekční kanceláře

redakce

Dají se vazníkové konstrukce na střeše opravdu důkladně zateplit?

redakce

1 komentář

Karolína Z. 26. 1. 2017 at 6:24

Dobrý den. Mám nesmělý dotaz – moc se nám líbí kamenné přizdobení interiérových zdí. Jen netuším, zda se to dá skombonovat i s většími obrazy na stěnu. My jsme totiž od manželové maminky dostali makro obraz kapek vody, které jsou zbareveny různým lomem světla (k nahlédnutí tady: http://www.obrazynastenu.cz/obrazy-na-platne/makro/tridilny-obraz-na-stenu-90x60cm-makro-F000337F90603PCS). Jenže netuším, jestli k tomuto půjde přidat nějaký kámen na stěnu. A obraz si pevěsit musíme, maminka zafinancovala velkou část bytu, tak…

Diskuze je uzavřena.