BYT

Svítidla tvoří interiér! Představujeme ty nejzajímavější designové kousky

 

Na celkový dojem z interiéru má vliv mnoho různých faktorů. Mezi nejvýraznější patří barva výmalby, design nábytku a volba doplňků. Celkovou atmosféru ale ze všeho nejvíce ovlivňuje světlo – to dokáže vytvořit zajímavé kompozice a svítidlo samotné se může stát ozdobou pokoje. Představujeme vám nejzajímavější designován svítidla současnosti.

     

 

Splňují přísná měřítka kvality a účelnosti

Někdy se stává, že svítidlo je krásné, ovšem neposkytuje dostatek potřebného světla nebo naopak – svítidlo nabízí dobré světlo, ovšem design pokulhává. Toto ovšem neplatí u svítidel, která můžete najít v nabídce na rajsvitidel.cz. Obchod do svého sortimentu nedávno přidal opravdové designové lahůdky, které se úžasně hodí do všech moderních interiérů.

Nadčasovost překvapuje

První zajímavostí je Stropní svítidlo LED 57929/31/16 od Philips. Toto svítidlo přináší maximální výkon a unikátní futuristický vzhled. Svítidlo je vyrobeno z odolného hliníku a nabízí tak čistý design. Další lahůdkou je Stropní svítidlo Artemide SKYDRO, které svým vzhledem připomíná kapky rtuti a je tak skutečným designovým skvostem. Milovníky oblých abstraktních tvarů potom jistě zaujme Stropní svítidlo Artemide ZEFFIRO 80 od italského výrobce Artemide, které tvarem evokuje mořskou vlnu. Na stropě díky tomu vypadá opravdu luxusně a působí i uklidňujícím dojmem. Velkým hitem je potom Závěsná clona Artemide Botanic Rain určená do opravdu luxusních prostor, které může i chytře rozdělit. Toto svítidlo pochází z dílny designera Ross Lovengrova a je unikátní svým provedením. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z termoplastu – světlo svítí shora v LED liště a prostupuje dolů. Vzniká tak zcela výjimečné světlo. Oblíbíte si i vy tato designován svítidla?

 

 

Kompletní nabídku těchto a dalších výjimečných svítidel najdete na www.rajsvitidel.cz

 

 

Související příspěvky

Dřezy z umělého kamene s nerezovým dnem jsou velmi žádané

redakce

Chcete novou koupelnu? Jak ji zařídit?

redakce

Čističky vzduchu pro čekárny a ordinace

redakce