STAVBA

Hliníkové zábradlí: Kutilem s ním může být každý

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Nepatříte mezi ty dokonalé domácí kutily? Chtěl byste? Možná to ještě nevíte, ale s hliníkovým zábradlím je kutilem skutečně opravdu každý! Bez větších problémů si ho totiž doma nainstalujete za pomoci vlastních sil. Kvalitní a hlavně levná hliníková zábradlí  seženete od AL Zábradlí.


Sestavit hliníkové zábradlí je hračka

Ačkoliv každý z mužů není domácí kutil, může se jím v mžiku stát, protože tu jsou hliníková zábradlí. Mezi jejich hlavní znaky patří na prvním místě snadná instalace. Stačí jeden den a Váš domov se může pyšnit zbrusu novým, kvalitním doplňkem. Lze použít jako náhradu za staré zábradlí, ale i tam, kde žádné zábradlí nikdy nestálo. Hliníkové zábradlí se hodí ke každému schodišti, za každé okno či na novou terasu. Jistě oceníte kvality hliníkového zábradlí. Jednou z hlavních kvalit je vysoká odolnost proti škodlivým vlivům okolí – především proti počasí. A to díky elektrooxidaci při výrobě, jež vytváří povrch 12-18 mikronů.

 

Přehledné video montáže hliníkového zábradlí

Pro snadnější práci vytvořila společnost AL Zábradlí detailní video k instalaci zábradlí. Za 17 minut se z kohokoli stane profesionál. Pošlete tak ženu s dětmi na výlet, vymyslete typ zábradlí, rozměřte pro něj místo a objednejte potřebné komponenty a pusťte se do práce. Navíc nemusíte mít strach objednat komponent více – zda některé z komponent a doplňků nepoužijete, můžete je vrátit za 100% původní ceny. Na jednoduchost instalace se můžete podívat ve videu instalace hliníkového zábradlí . Více informací o kompletní nabídce hliníkových zábradlí naleznete na www.alzabradli.cz.

Související příspěvky

Foukaná celulózová izolace ISOCELL – ideální řešení pro váš dům

redakce

Vorlíček plast s.r.o.? Kvalita za rozumnou cenu!

redakce

Chcete stát na kvalitě? PROFI am BAU CM, spol. s r.o., Vám jistě pomůže

redakce