OSTATNÍ

Práci ve výškách svěřte odborníkům

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document Potřebujete najít spolehlivou firmu, která by se nebála práce ve výškách na Vašem objektu? Potřebuje Váš objekt již nutně rekonstrukci, ale spousta firem by vám odmítla, protože práce je příliš nebezpečná a ve velkých výškách? Zvolte  VP – Písek.

 

 

  

Žádná výška není překážkou

VP – Písek je připravena provádět velice náročné výškové práce i extrémních podmínkách, kam by si jiné firmy jen těžko troufali. Jejich tým je tvořen z výškových specialistů, kteří perfektně ovládají své řemeslo a proto jsou schopni pracovat nad jakoukoli hloubkou. Tato firma má v nabídce svých služeb montáž a demontáž výškové konstrukce, práce na střechách či věžích při opravách omítek, svodů, montáže topných a optických kabelů, údržbu a opravy težko přístupných střech, komínů a velké množství dalších prací.

Opraví také památkové objekty

Tato společnost díky své preciznosti při opravách dostala, jako jedna z mála firem, povolení od ministerstva kultury povolení k k provádění restaurátorských prací, štukatérských ornamentálních děl. Specializací společnosti je především štukatérství, rekonstrukce a obnova venkovního pláště budov, restaurování omítek i sádrových ozdob, řemeslné a údržbářské práce v těžko dostupných místech s nutností využití lezeckých technik. Využít můžete nejen práce zednické, ale také práce jakorizikové kácení dřevin lezeckou technikou nebo instalace velkoplošných bannerů a poutačů, slavnostní výzdoba a dekorace budov

www.vp-pisek.cz

Související příspěvky

Lukrativní nabídky nemovitostí bývají často neveřejné

redakce

6 tipů pro firemní stěhování

redakce

Se společností Trachea můžete kompletně změnit styl svého bydlení

redakce