Search

Čištění koberců v Praze 1, čtyři firmy, jedna úspěšná

Na čištění koberců jsem už vyzkoušela několik různých firem. Asi tři. Všechny k čištění používaly extrakční metodu. Ani jednou jsem s jejich čištěním nebyla spokojená, myslela jsem si ale, že za nespokojenost může firma, nikoliv přímo metoda, kterou k čištění používá.

Po třetím neúspěšném pokusu jsem konečně přišla na to, že samotná extrakční metoda asi nebude to pravé ořechové. To mi to trvalo. Kdybych se o problematiku zajímala více už dřív, zjistila bych, že existuje i jiná metoda, a to metoda strojového čištění, která by údajně měla být tou nejlepší. To se sice dobře četlo, ale já už jsem byla pochopitelně skeptická. Koberce se mi pořád ale vyměňovat za nové nechtělo, takže jsem již počtvrté sáhla po jednodušším řešení. Snad. Doufala jsem, že najdu úklidovou firmu s alespoň trochu přijatelnými cenami.

A víte co? Našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfikační čištění koberců Praha 1. Jejich cena byla sice o něco vyšší než u předchozích firem, to se ale dalo čekat. Vzhledem k tomu, jak si strojovou metodu, kterou k čištění používají, všichni vychvalovali. Doufala jsem tedy také v zázrak, když jsem si úklidovou firmu A SERVIS LIPKA objednávala na čištění koberců k sobě domů.

Pozitivně naladění pracovníci firmy rozzářili celý dům. Nejen svou prací, ale také dobrou náladou. Věděli přesně, co dělají, a měli ze své práce radost. No a já také, když jsem viděla výsledky. Recenze nelhaly. Můj dům byl díky vyčištěným kobercům jako vyměněný. Pracovníci dokázali kobercům vrátit zpátky jejich původní barvy. To bylo ohromné.

Spokojenější už být se svými koberci nemohu. A to jenom díky skvělé firmě A SERVIS LIPKA.

Mytí oken, čištění fasád, výškové práce Praha 1

V podnikatelské budově, kde je i naše firma, máme všude velká skleněná okna. Ale nedají se otevírat – z bezpečnostních důvodů, protože jsme ve vysokém patře, tak aby někdo náhodou nevypadl. V případě veder a podobně to všechno řeší klimatizace. Co už ale nevyřeší, tak to, že jsou okna už poměrně dost špinavá. A náš úklidový personál je samozřejmě nemá jak vyčistit. Takže bylo potřeba si na to najmout úklidovou firmu.

36919904 - hand washing window with squeegee revealing clear blue sky

Proto jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, čištění fasád, mytí oken Praha 1, protože měla na internetu nejlepší reference. Prakticky jen samé kladné recenze. A právem, protože okna umyli perfektně. Mají vyškolené zaměstnance, kteří právě mohou mýt okna i ve výškách. Práci měli hotovou rychle a okna vyčistili opravdu tak, že se v nich člověk vidí jako v zrcadle.

Dále dali na okna GlasProtect – GSP, což je impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě, takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá dlouho, což je pro nás velice důležité, když je k oknům špatný přístup. Díky tomu jsou okna víceméně neustále čistá, protože veškerou špínu smyje déšť.

Zaměstnanci z firmy A SERVIS jsou navíc velmi milí a pečliví a vždy je všechno předem do detailu naplánováno, takže se nestává, že by docházelo k jakýmkoli problémům. S touto firmou a jejich službou mytí oken Praha jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit. Nemají problém s podřízením se jakýmkoli požadavkům, práci dokonce provádějí klidně i o víkendu, což nás mile překvapilo. Určitě se k této firmě budeme vracet a rozhodně je musíme najmout i na čištění koberců.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *