OSTATNÍ

Darujte k vánocům zdraví v podobě čistého vzduchu!

 

Zapomeňte na to, že letos opět „odfláknete“ vánoční dárky nějakými zbytečnosti v podobě ponožek, svetru nebo nějakou tou „vychytávkou do kuchyně“, která stejně nefunguje. Zkuste se na Vánoce letos podívat trochu jinak. Co byste řekli kdybyste mohli pořídit zdraví pro celou rodinu?

 

Čistý vzduch půl zdraví

Pokud nebudete utrácet za zbytečnosti, můžete si i vy dopřát zdraví. Celou svou rodinu můžete překvapit účinnou čističkou vzduchu. Koupíte tak věc, která bude prospěšná pro všechny a přinese do vaší rodiny spokojenost. Díky čistému vzduchu ve vaší domácnosti totiž můžete snížit výskyt nemocí a ulehčit tak hlavně alergikům nebo astmatikům.

 

Kde vybrat?

Moderní čističky vzduchu najdete v obchodě Vzdušín.cz. Obchod nabízí čističky, které jsou postaveny na recirkulaci vzduchu. Jejich výhodou je, že obsahují soustavu filtrů. Soustava nasává vzduch z místnosti a vyčištěný ho vypouští zpět. Díky tomu se do filtrů zachytávají škodlivé látky. Výhodu těchto čističek je, že fungují pouze v uzavřených místnostech. Jsou tedy ideální zejména do míst, kde se vyskytuje znečištění ovzduší smogem nebo prachem – jsou to hlavně města nebo domy na vesnicích, které stojí u rušné silnice. Pokud takovou čističku vzduchu budete doma mít, nemusíte zbytečně větrat a pouštět si tak domů škodliviny.

 

Jakou vybrat?

V nabídce na Vzdušín.cz najdete hned několik čističek vzduchu. Při výběru je důležité věnovat pozornost tomu, aby čistička vzduchu měla dostatečný vzduchový výkon. Platí, že vzduchový výkon by měl být minimálně 1,5x větší než objem místnosti. Pokud kupujete čističku vzduchu do domácnosti s alergikem, je nutné, aby byla čistička vybavena i HEPA filtrem, který zachycuje i ty nejjemnější částečky.

Darujte své rodině zdraví. Nabídku čističek vzduchu najdete spolu s unikátním průvodcem výběru na http://www.vzdusin.cz/pruvodce-vyberem-cisticky-vzduchu

 

Související příspěvky

Nájemné bude letos opět zdražovat. Nejvíce v Praze a krajských městech

redakce

Co přinesly trendy roku 2022 při výběru podlah?

redakce

Maschinenreinigung und Wachsen von Böden Wien

redakce