INSPIRACE

Využijte naplno grilovací sezonu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Grilovací sezona začíná pomalu nabírat na obrátkách, tak proč si jí nezpestřit grilováním na kvalitních grilech? Na starších a méně kvalitních výrobcích nikdy nedocílíte tak kvalitně propečeného masa a potravin jako na grilech Weber. Touto zásadou se řídí i profesionálové.

Grilujte jako profesionálové

Profesonální kuchaři vědí jaké grily zvolit, aby připravovaný pokrm byl opravdovou lahůdkou. Po roční přestávce se na obrazovky vrací oblíbený pořad se Zdeňkem Pohlreichem – Šéf na grilu . Ten vloni na svém grilu připravoval opravdové lahůdky. Celý loňský pořad Šéf na grilu Zdeňek Pohlreich pracoval na grilech Weber. Bez kvalitního náčiní nemůžete připravit kvalitní pokrm, a proto grily Webersvou kvalitou přesvědčily i tak vyjímečného šéfkuchaře, jakým Zdeňek Pohlreich bezpochyby je.

Volba šéfkuchaře je Weber One Touch Premium

Tento model grilu od značky Weber provázel vloni pořad Šéf na grilu od začátku do konce. Zdeňek Pohlreich na něm připravil spoustu delikates bez sebemenších problémů. Weber One Touch Premium je model grilu na dřevěné uhlí, který je vybaven One-Touch čistícím a větracím systémem z ušlechtilé oceli a dodává se kompletně smontovaný. Konstrukce není smontována šroubky, které se časem povolí, ale pevně svařená a zajišťuje tak potřebnou stabiliti celého grilu. Ten je vybaven ještě mnoha doplňky jako například teploměr přímo v poklopu, velká nádoba na popel a dva kusy palivových překážek. Toto všechno dělá z grilů Weber špičku na našem trhu.

Související příspěvky

Přírodní kámen a jeho využití pro dlažby, obklady či do zahrady

redakce

Okna proti hluku

redakce

Rychlé, jednoduché a především efektivní a ekonomické zateplení existuje!

redakce