Search

Nejvyšší čas na výběr krbů nebo kamen do domácností. Jaké jsou letos IN?

Chtěli jste pro letošní topnou sezonu dopřát svému interiéru nový krb nebo krbová kamna? Právě nyní je nejvyšší čas pro jejich výběr. Topná sezona je za dveřmi a za pár týdnů už budete potřebovat v interiéru poprvé zatopit. Jaká kamna nebo jaký krb ale zvolit, když na trhu je v současnosti tak velká nabídka? Poradíme, jaké modely letos jsou v kurzu!

 

Vrací se klasické osvědčené designy

Výrobci kamen neustále vyvíjí nové varianty, velikosti a tvary kamen, aby byla nabídka co největší. Hitem současnosti jsou ovšem kamna v klasickém vzhledu, ideálně pak v retro vzhledu. Obecně se moderní architektura stále více vrací k využívání osvědčených materiálů a a výrobků. A jaká je klasika v oblasti krbů a kamen? Jednoznačně kachlová kamna.

a

Nádech klasiky i do moderních interiérů

Moderní interiéry v klasickém stylu. Právě to jsou trendy současné architektury. Klasická kachlová kamna se dlouho využívala jen v chatkách, srubových domech nebo ve starších rodinných domcích. V současné době se ale stále častěji využívají i v moderních novostavbách. Jejich klasická konstrukce a vzhled dodají každému interiéru punc originality. Stanou se dominantou každé místnosti.

 

Správný výběr je důležitý

Kamna se rozhodně vyplatí vybírat u specializovaných a spolehlivých prodejců. Pokud byste vybrali špatně, mohly by kamna přinést více starostí než radosti, což rozhodně nikdo nechce. Vždy je dobré vybírat zkušené a stabilní prodejce, kteří nabízí kvalitní sortiment. Mezi takové na našem trhu patří i Topení-koupelny.cz.

vystrizek

Velký výběr kachlových kamen s výměníkem i bez

Firma Topeni-koupelny je na našem trhu specialistou na prodej kvalitních krbů a krbových kamen. Jednou z největších specializací společnosti jsou právě kachlová kamna v tradičním i moderním vzhledu. V nabídce jsou modely od společnosti ABX, jednoho z největších specialistů v oblasti výroby kachlových kamen na českém území. Můžete si vybírat z desítek typů s výměníkem i bez něj.

 

Detailní nabídku naleznete na www.topeni-koupelny.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *