INSPIRACE

Vybíráte vanu? Inspirujte se moderními trendy

Vana je přirozeným základem každé koupelny. Jen málo z nás si čas od času nedopřeje uvolňující horkou koupel s voňavou pěnou a spokojí se s poněkud chudým sprchovým koutem. Abychom si ale večerní relaxaci užili se vším všudy, musíme vanu vybírat opravdu pečlivě. Vždyť kdo by se chtěl tísnit v příliš krátkém modelu nebo se při vstupu do vany pokaždé udeřit i nevhodně umístěnou poličku na mýdlo?

Při výběru nové vany je nutné vzít v úvahu prostorové dispozice vaší koupelny.Chtít napasovat velkou rohovou vanu do běžné panelákové koupelny by se totiž nemuselo setkat s úspěchem a když, tak za cenu velmi výrazného diskomfortu při užívání koupelny. Dobře měřte a rozhodně nenechávejte nic náhodě. Skříňka, které se „určitě nějak vleze“, by také mohla nakonec o pět centimetrů přečnívat z rámu dveří.

 vystrizek

Když klasiku, tak s moderním duchem

Klasické bílé vany jednoduchých a elegantních tvarů jsou stále v kurzu. Snadno se udržují a koupelnu příjemně projasní. Nicméně náročným uživatelům mohou přinést i něco navíc. Stačí vybrat model s prostornými výstupky pro odložení mýdla nebo kosmetiky a zredukovat tak počet poliček v okolí vany na minimum. Rozšířené okraje mohou také sloužit jako pohodlné sedátko při náročné ranní hygieně, při které sotva stačíte rozlepit oči.

 

Luxus potřebuje prostor

Velké koupelny si v dnešní době přímo říkají o použití kvalitní vany, která jakoby vypadla z předminulého století. Vana jako volně stojící solitér vypadá zkrátka úchvatně a snadno vytvoří dominantní prvek celého prostoru, který pak stačí doladit pouze několika vhodně zvolenými doplňky. Volně stojící vana Rectime zaujme ladnými tvary a působivě tvarovanýma nohama, u kterých lze volit z několika provedení. Toužíte-li po nevšedním interiéru koupelny, který zároveň splňuje všechny požadavky kladené na komfortní užívání, je volně stojící vana Rectime určená přesně pro vás.  

Související příspěvky

Jaké trendy vládnou kuchyním?

redakce

Veletrh For Arch 2013 ocenil hlavní cenou GRAND PRIX systém Tecomat Foxtrot od české společnosti Teco a.s.

redakce

Změna kultury bydlení: Od první republiky až po současnost

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.