INSPIRACE

Italská Verona jako první spatří novinku od Technistone

30. září v 9:30 hodin bude v italském městě Verona zahájen tradiční mezinárodní veletrh Marmomacc a slavnostně se otevřou brány všem návštěvníkům. Italské město se na následující 4 dny stane centrem toho nejlepšího z oblasti mramoru, designu, kamene a technologií jeho zpracování.

Veletrhu se zúčastňují pravidelně vystavovatelé z celého světa a samotná účast na tomto veletrhu je považována za velkou prestiž. Výjimkou nejsou ani firmy z USA, Brazílie, severní Afriky, ale také třeba Saudské Arábie, Maroka nebo Číny. Každoročně přitom Marmomacc navštíví přes 60 000 návštěvníků.

composizioni-con-marmi-colorati

Milovníci luxusního designu budou v sedmém nebi

Těšit nás může, že na jubilejním padesátém ročníku tohoto světoznámého veletrhu nebude chybět ani český zástupce. Tím bude známá česká společnost Technistone z Hradce Králové. Vystavovat zde bude svou nejnovější luxusní kolekci s názvem Noble Collection 2016. Tato kolekce je unikátní především jedinečnými vzory, které zaujmou každého příznivce luxusních interiérů. Tato kolekce v sobě zahrnuje oslňující perlovitě bílý odstín se žluto-hnědými nitkami, zemité barvy v tónech hnědé, béžové a bílé, unikátní design v barvě slonoviny s puncem noblesy a elegance. U výstavního stánku, který bude společnost Technistone již zanedlouho na Marmomacc veletrhu instalovat, budou moci návštěvníci tohoto veletrhu spatřit novinku jako první. Noble Collection 2016 si právě zde odbude svou premiéru.

„Jelikož při vývoji nových vzorů stále čerpáme inspiraci z přírody a to nejlepší z jejích zdrojů, barev, kreací vkládáme do našeho unikátního materiálu, rozhodli jsme se držet a šířit tuto myšlenku dál a přírodní dotek jsme zakomponovali i do celého projektu výstavního stánku,“ prozradila Kateřina Surová ze společnosti Technistone.

Chcete-li poprvé naživo vidět nejnovější kolekci Noble Collection 2016, nenechte si ujít jubilejní veletrh Marmomacc. Tým Technistone najdete v hale č. 11 u stánku D5. Aktuální dění z příprav na veletrh pak můžete sledovat již nyní na stránce http://www.technistone.com/verona2015/.

Favorita-marmette-colorate

 

Související příspěvky

Štípané palivové dřevo aneb Jak vybrat to správné do svého krbu

redakce

Zkuste vánoční saunový rituál s vůní jehličí v infrasauně

redakce

Při práci se musíte cítit pohodlně a hlavně bezpečně

redakce