INSPIRACE

Vsaďte na vinylovou podlahu

Při stavbě domu nebo celkové rekonstrukci staršího bytu či kanceláře je třeba realizovat pokládku podlahy. Zejména jedná-li se o velikost s velkou obytnou plochou, jde o nemalou investici. Proto bychom měli dobře vybírat. Jen dostatečně odolná a kvalitní podlaha nám totiž zaručí dlouhodobou spokojenost.

 

Správně zvolená podlaha nám bude dlouho a dobře sloužit

Mezi hlavní kritéria při výběru podlahy patří životnost a snadnost údržby. A neméně důležitý je samozřejmě také vzhled. Ten by měl v první řadě odpovídat našemu vkusu, který se u jednotlivých lidí i výrazně liší.

 

Vinylové podlahy jsou výbornou volbou pro obytné prostory i kanceláře

Pokud si necháme nainstalovat vinylovou podlahu, rozhodně neprohloupíme. Její velkou výhodou je vysoká odolnost. Vinyl je materiál, který hravě odolá vlhkosti i mechanickému poškození. Stopy na něm nezanechají ani drápky domácích mazlíčků, je tedy tím pravým řešením i pro majitele psů, koček a dalších zvířátek, která se volně pohybují v místnostech. Údržba vinylové podlahy je navíc velice snadná, proto se hodí i do kuchyní a do koupelen. S vinylovou podlahou v nich bude snadné zajistit naprostou čistotu i při velkém provozu. A vydrží i vysokou zátěž v prostorách s velkým provozem.

 

Jak vybrat vinylovou podlahu?

Při výběru vinylové podlahy nás samozřejmě zajímá její design. Nabídka je opravdu široká. Do interiérů v klasickém či rustikálním stylu lze zvolit imitaci dřeva či korku. A můžeme si být jisti, že jen málokdo pozná rozdíl mezi přírodním materiálem a vinylem. V moderních interiérech zase oceníme různé zajímavé vzory nebo jednolité barvy. Z jednotlivých vinylových dílců navíc můžeme poskládat i zajímavé a zcela originální mozaiky. Fantazii se meze rozhodně nekladou. Tu pravou vinylovou podlahu přesně podle našich představ nám zaručeně dodají třeba vinylové podlahy Plzeň. Vybrat si ji můžeme z nabídky na www.parketcentrum.cz.

Související příspěvky

Proč dveře otvírat, když je můžete posouvat?

redakce

Chcete koupit hodiny? Poradíme, podle čeho se řídit!

redakce

Nejen dětské koberce oživí dětský pokojíček

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.