INSPIRACE

Vsaďte na vinylovou podlahu

Při stavbě domu nebo celkové rekonstrukci staršího bytu či kanceláře je třeba realizovat pokládku podlahy. Zejména jedná-li se o velikost s velkou obytnou plochou, jde o nemalou investici. Proto bychom měli dobře vybírat. Jen dostatečně odolná a kvalitní podlaha nám totiž zaručí dlouhodobou spokojenost.

 

Správně zvolená podlaha nám bude dlouho a dobře sloužit

Mezi hlavní kritéria při výběru podlahy patří životnost a snadnost údržby. A neméně důležitý je samozřejmě také vzhled. Ten by měl v první řadě odpovídat našemu vkusu, který se u jednotlivých lidí i výrazně liší.

 

Vinylové podlahy jsou výbornou volbou pro obytné prostory i kanceláře

Pokud si necháme nainstalovat vinylovou podlahu, rozhodně neprohloupíme. Její velkou výhodou je vysoká odolnost. Vinyl je materiál, který hravě odolá vlhkosti i mechanickému poškození. Stopy na něm nezanechají ani drápky domácích mazlíčků, je tedy tím pravým řešením i pro majitele psů, koček a dalších zvířátek, která se volně pohybují v místnostech. Údržba vinylové podlahy je navíc velice snadná, proto se hodí i do kuchyní a do koupelen. S vinylovou podlahou v nich bude snadné zajistit naprostou čistotu i při velkém provozu. A vydrží i vysokou zátěž v prostorách s velkým provozem.

 

Jak vybrat vinylovou podlahu?

Při výběru vinylové podlahy nás samozřejmě zajímá její design. Nabídka je opravdu široká. Do interiérů v klasickém či rustikálním stylu lze zvolit imitaci dřeva či korku. A můžeme si být jisti, že jen málokdo pozná rozdíl mezi přírodním materiálem a vinylem. V moderních interiérech zase oceníme různé zajímavé vzory nebo jednolité barvy. Z jednotlivých vinylových dílců navíc můžeme poskládat i zajímavé a zcela originální mozaiky. Fantazii se meze rozhodně nekladou. Tu pravou vinylovou podlahu přesně podle našich představ nám zaručeně dodají třeba vinylové podlahy Plzeň. Vybrat si ji můžeme z nabídky na www.parketcentrum.cz.

Související příspěvky

Dřevěná podlaha? Jedině Boen DesignWood

redakce

Najděte si vhodného řemeslníka ještě dnes

redakce

Vyznejte se v televizích

redakce