INSPIRACE

Venkovní vířivky si můžete užívat v průběhu celého roku

Představte si, jak by bylo nejlepší strávit odpoledne, když venku bude -10°C, 10 cm sněhu a bezvětří. Někdo by řekl, že zalézt do obývacího pokoje co nejblíže ke kamnům a ohřát se co nejvíce to půjde. Co byste ale řekli na situaci, při které byste si v teplotách hluboko pod nulou zalezli do vyhřáté venkovní vířivky. Teplota vody ve vířivce by byla příjemných 40°C, vy si vezmete s sebou oblíbený drink a budete si užívat příjemné masážní účinky. Hezká představa? Udělejte z tohoto snu realitu. Kvalitní venkovní vířivky lze opravdu využívat i při nízkých venkovních teplotách a v mrazech.

Ique Eden Platinum - ergonomické tvarování  Ique Eden Platinum

 

Chce to jen vysoce vyvinutou termální izolaci vířivky

Abyste si mohli užívat masáže venkovní vířivky i když venkovní teploty budou pod bodem mrazu, je zapotřebí trochu důkladnější výběr. Velkou pozornost je třeba zaměřit především na termoizolační schopnosti vířivek. Ne každý druh venkovních vířivek je totiž možné užívat i v mrazivých teplotách. Většina modelů je pouze do bodu mrazu. Ale i na našem trhu se dají najít modely, které lze využívat i při mrazivých teplotách. A najdete je například v nabídce specializované společnosti Vířivka.cz.

x_MG_0698 copy

Švédské vířivky Ique s technologiemi vyvíjenými NASA

V nabídce společnosti Vířivky.cz najdete švédské vířivky Ique. Vířivky této značky disponují systémem zateplení s trojitou termální izolací. Tato izolace umožní využívání vířivky i při teplotách hluboko pod nulou. Zároveň výrazně prodlužuje životnost celého produktu a snižuje náklady na provoz. Při výrobě trojité termální izolace na vířivky byly využity postupy a metody, které vesmírná společnost NASA vynalezla pro skafandry. Tato technologie odráží teplo a odvádí studený vzduch. Pro vířivky tedy maximálně ideální vlastnost. Vířivky jsou nabízené v různých velikostech a s různými typy trysek. Ideální druh si tedy z nabídky Ique dokáže vybrat opravdu každý.

Detailní nabídku a popis vířivek Ique najdete na www.virivka.cz

Související příspěvky

Jak správně zařídit ložnici?

redakce

22. mezinárodní veletrh nízkoenergetického stavění FOR ARCH 2011

redakce

Interiérové dveře se vyplatí objednat právě teď

redakce