INSPIRACE

Použité postele v prvotřídní kvalitě

Nemáte na nákup nové postele za desetitisíce korun a přes to si přejete vlastnit kvalitní nábytek z této oblasti? Neutrácejte více, než je doopravdy nutné a navštivte největší prodejnu použitého nábytku bazar Dana ve středních Čechách. Postele z bazaru jsou při výkupu pečlivě zkoumány, čímž se zaručuje jejich kvalita a připravenost k dalšímu užívání.

 

Postele z bazaru za hubičku

Provozovna se nachází v Novém Kníně a navíc vlastní i webové stránky, kde si můžete veškeré postele z bazaru prohlédnout a teprve až po té se rozhodnout k návštěvě v kamenné prodejně.

Postele z bazaru jsou vybírány s ohledem na jejich stav, proto v bazaru Dana naleznete jen kvalitní nábytek bez skrytých vad. Navíc se zde ceny pohybují v řádech několika desítek procent níž, než v tradičních prodejnách s novým nábytkem.

 

Výkup nábytku v bazaru

Máte naopak zájem svou postel prodat? Výkup nábytku do bazaru je umožněn ve dvou variantách. Jednak za hotové s okamžitým proplacením na účet, nebo uvložením do komisního prodeje.

V případě, že máte zájem o prodej svého nábytku, zašlete své fotografie aktuálního stavu nábytku na mailovou poštu a obratem vám budou zaslány informace s dalším postupem a se schválením.

 

Pokud máte zájem o další informace ohledně nákupu nebo prodej, navštivte internetové stránky na adrese www.bazardana.cz

 

Související příspěvky

Jste milovníkem krbů? Tak to je tento pomocník přesně pro vás!

redakce

Udělejte si své večery romantičtější

redakce

Hodí se prvky kovářství do současné architektury?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.