INSPIRACE

Použité postele v prvotřídní kvalitě

Nemáte na nákup nové postele za desetitisíce korun a přes to si přejete vlastnit kvalitní nábytek z této oblasti? Neutrácejte více, než je doopravdy nutné a navštivte největší prodejnu použitého nábytku bazar Dana ve středních Čechách. Postele z bazaru jsou při výkupu pečlivě zkoumány, čímž se zaručuje jejich kvalita a připravenost k dalšímu užívání.

 

Postele z bazaru za hubičku

Provozovna se nachází v Novém Kníně a navíc vlastní i webové stránky, kde si můžete veškeré postele z bazaru prohlédnout a teprve až po té se rozhodnout k návštěvě v kamenné prodejně.

Postele z bazaru jsou vybírány s ohledem na jejich stav, proto v bazaru Dana naleznete jen kvalitní nábytek bez skrytých vad. Navíc se zde ceny pohybují v řádech několika desítek procent níž, než v tradičních prodejnách s novým nábytkem.

 

Výkup nábytku v bazaru

Máte naopak zájem svou postel prodat? Výkup nábytku do bazaru je umožněn ve dvou variantách. Jednak za hotové s okamžitým proplacením na účet, nebo uvložením do komisního prodeje.

V případě, že máte zájem o prodej svého nábytku, zašlete své fotografie aktuálního stavu nábytku na mailovou poštu a obratem vám budou zaslány informace s dalším postupem a se schválením.

 

Pokud máte zájem o další informace ohledně nákupu nebo prodej, navštivte internetové stránky na adrese www.bazardana.cz

 

Související příspěvky

Nejžhavější designové trendy na rok 2020 prozrazuje interiérová designérka Anke Glut

redakce

5 zajímavostí o francouzském šampaňském, které jste možná neznali

redakce

Co dokáže parní mop?

redakce