INSPIRACE

Odpočívadlo pro kočky slaví v naší domácnosti úspěch

Odpočívadlo pro kočky, které se dá upevnit na okenní parapet, si zákonitě zamiluje každá kočička, která miluje pozorování okolního světa za oknem. Náš kocour Mikeš je naprosto vděčný pozorovatel venkovního dění a kdyby uměl mluvit, jistě bych se od něj dozvěděla velké množství peprných věcí. Rád totiž pozoruje naše sousedy, místní děti ve školce a také lidi, kteří vystupují z autobusu na zastávce, kterou máme poblíž oken. Mikeš má dokonalý přehled o všem, co se na naší větší vesnici děje. Z toho věčného koukání za oknem ho ovšem často polí tlapky, jelikož po celou dobu na parapetu stojí, a tak si často chodí odpočinout na pec, kterou miluje ještě více než svůj kočičí strom. Nedávno jsem se tak rozhodla, že mu sezení za oknem zpříjemním právě odpočívadlem, které se dá připevnit na jakýkoliv parapet v bytě a dle všeho jsem udělala dobře.

Odpočívadlo pro kočky slaví u Mikeše velký úspěch

Odpočívadlo pro kočky si i přes počáteční nejistotu Mikeš po několika dnech naprosto zamiloval. Zpočátku na okně seděl pouze chvíli a pak zase odešel a někdy na něj nešel vůbec a raději si sedl na okenní parapet v jiné místnosti. Po několika dnech ovšem zjistil, že sezení na odpočívadle je daleko příjemnější, než si do této chvíle myslel a dnes z něj doslova nesleze. Dlouhé hodiny tak Mikeš tráví na pohodlném odpočívadle, které má dokonce i dva příjemné postranní polštářky a je i pratelné, tudíž má Mikeš denně čisté odpočívadlo, na kterém si často i velmi rád hodí šlofíka.

Snacha si chce odpočívadlo také pořídit

Má snacha, která také miluje kočičky, si nedávno pro své dva kočičí parťáky pořídila kočičí strom. Ovšem ani jedna z kočiček na něm zatím nechce trávit příliš mnoho času a namísto toho obě dvě obývají okenní parapet a zírají z okna, a to i několik hodin denně. Poradila jsem jí tedy, ať si pořídí odpočívadlo pro kočky, a to nejlépe dvě odpočívadla, která kočičkám udělají obrovskou radost. Snacha byla za tento tip velmi vděčná, a ještě ten den si odpočívadla objednala z internetu. Tak doufejme, že i její kočičky budou mít z odpočívadla takovou radost, jako náš Mikeš.

Související příspěvky

Originální český cibulákový porcelán

redakce

Přírodní ratan se znovu vrací do módy!

redakce

Máte rádi svěží nápady a masiv? Obojí najdete na Drevouje.cz

redakce