TIPY

Realityno – prodej nemovitosti za nejlepší ceny

Na služby realitní kanceláře se dnes můžete plně spolehnout. Přesto se najdou lidé, kteří realitním makléřům nevěří a byt prodávají na vlastní pěst. To klidně mohou, jen je to časově náročné a cena za nemovitost není uspokojivá jako pod taktovkou realitní kanceláře.

Na koho se obrátit?

Pokud nevíte, jak prodat byt, obraťte se na služby Realityno. Nejenže se zbavíte všech starostí kolem prodeje bytu, ale získáte za něj slušné peníze. Profesionálové disponují nejen dlouholetými zkušenostmi a znalostmi, ale také souborem prověřených klientů s hotovostí. Díky tomu nemusíte mít strach, že byste prodali pod cenu, anebo se peněz dokonce nedočkali.

Jaké služby můžete využít?

Svěřit prodej bytu zkušeným makléřům je trefa do černého. Ruku na srdce. Jen málokdo má s obchodováním s nemovitostmi zkušenosti a za vlastní úsudek dá ruku do ohně. Realitní makléř si sice účtuje provizi, ale na druhou stranu dokáže prodat vaši nemovitost za výhodnější cenu. Realityno nabízí webové služby jako klasická realitní kancelář. Navíc je možná účast online aukce nemovitostí, právě v ní se může cena za byt či dům výrazně zvýšit.

Počítejte s profesionalitou

Specialisté Realityno mají při prodeji jasnou strategii. Klíčem k úspěchu je profesionální prezentace, použití moderní techniky a účinné propagace. Zákazník může počítat s konzultacemi, stanovením trží ceny a asistencí při prodeji nemovitosti.

Pokud máte o webové služby zájem, stačí se mrknout na internetové stránky a vyplnit kontaktní formulář. Nato se s vámi makléř spojí a probere s vámi nutné detaily a domluví si s vámi schůzku. Pracovník posoudí vaši nemovitost a nastíní vaše možnosti. Jestliže se bojíte, že bude něco probíhat za vašimi zády, nemějte obavy. Každý krok s vámi bude diskutován a na spolupráci můžete jen vydělat.

Související příspěvky

Vyzrajte na sucho – pořiďte si samozavlažovací květináče!

redakce

Přírodní extravagance v interiéru: Barevné dlažby v imitaci mramoru, kamene či betonu

redakce

Brusky a vrtačky Makita jsou skvělým dárkem pro každého kutila

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.