INSPIRACE

Moderní zabezpečení domu či bytu

Chcete-li se doma cítit bezpečně, musíte konat. Věřte tomu, že zloději jsou čím dál tím více vynalézavější a nenechají se jen tak odradit. Pokud chcete mít větší jistotu bezpečí, měli byste se efektivně chránit. Pomoci vám k tomu mohou moderní zabezpečovací prvky. Některé z nich si představíme právě v tomto článku.

 

Zámky na oknech by měly být standardem

Pokud bydlíte v přízemí, musíte chránit vaše okna. Právě okny se zloději do bytů dostávají nejčastěji. Bezpečnostní dveře nepřemůžou, ale okna jsou pro ně hračkou. Riziko vniku zlodějů oknem můžete snížit na minimum, pokud si pořídíte kvalitní okenní zámek. Skvělou volbou je Okenní rozvorový zámek FOS 550. Je určen pro zajištění plastových i hliníkových oken a pasuje také na eurookna. Zámek FOS 550 má dva zajišťovací body a současně je odolný proti vypáčení zvenčí. Zloději tak nebudou mít šanci se do objektu dostat. Zámek je možné použít i k zabezpečení balkónových dveří.

 

Spolehněte se na kamerový systém

Mezi moderní zabezpečení domu samozřejmě patří i kamerové systémy. Díky nim získáte dokonalý přehled o tom, kdo se pohybuje v okolí domu. Díky moderním technologiím se na kameru můžete připojit odkudkoliv a mít tak přehled kdykoliv budete potřebovat. Naším tipem pro vás je špičkový Bezdrátový set od ABUS. Obsahuje kameru a monitor, skrze který je možné ji ovládat.

 

Zabezpečení dveří – pozor na něj!

Pokud nemáte dveře s bezpečnostními prvky, vlastně tím zloděje zvete na návštěvu. Mezi základní ochranné prvky patří bezpečnostní dveřní kování, zadlabávací zámek a samozřejmostí by měla být i cylindrické vložka. Bezpečnost zvýšíte tím, že si pořídíte i přídavné dveřní zámky či ochranu pantů. Proti nechtěným návštěvníkům dobře poslouží také řetízky či dveřní závory.

Pokud chcete mít domov bezpečnější, pořiďte si tyto ochranné prvky. Bohatou nabídku najdete například na www.abus.cz.

 

 

Související příspěvky

Pisoár k vám domů? Proč ne

redakce

20ti letý koberec získal znovu krásný vzhled díky čištění strojovou metodou v Praze

redakce

Kde se dá využít práškové lakování?

redakce