INSPIRACE

Moderní obývací stěny jsou světlé a malé

 

V obývacím pokoji přijímáme naše návštěvy, tudíž by měl být reprezentativní. Samozřejmě bychom se v něm především měli cítit dobře a pohodlně. Jeho dominantou je bezesporu sedací souprava a obývací stěna, které tvoří jeho nejdůležitější části.

 

„Co je malé to je hezké“, to platí i obývacích stěn

V dřívějších dobách si lidé pořizovali obývací stěny, které byly mohutné a zakrývaly celou stěnu. Lidé dávali přednost praktičnosti před samotným designem. Těmto stěnám naštěstí již odzvonilo! Současný moderní interiér se vyznačuje vzdušností a světlostí, proto z obýváků mizí velké stěny plné úložných prostorů, což prospívá i malým pokojům z paneláků, které se díky tomu stávají opticky většími. Moderní obývací stěny se stále zmenšují. „Co je malé to je hezké“, to platí i obývacích stěn.

 

Světlejší odstíny a kombinace barev

Nejen velikost stěn se změnila, ale dochází i k jejich zesvětlování. Přechází se ke světlejším odstínům, které napomáhají k optickému zvětšení prostoru. I když je také důležité dbát na nepsané pravidlo, že při výběru barvy obývací stěny vždy vycházíme z barvy podlahy. Pokud máme podlahu tmavou, vybíráme světlou stěnu a naopak. V nabídce máte stěny všech barev a barevných kombinací.

 


Stěnu si můžete sestavit i sami

Obývací stěnu si můžete koupit jako celek nebo si ji můžete sestavit z modulů, které si seskládáte tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat. Sektorový nábytek do obývacího pokoje je v dnešní době velice oblíbený a patří mezi nejprodávanější. Možnost sestavit si ze skříněk, komod, knihoven, polic či TV stolků svou stěnu je opravdu luxus.

 

Moderní obývací stěna MALIBU

Představujeme Vám moderní obývací stěnu Malibu, která patří mezi nejoblíbenější u našich zákazníků. Stěna je vzdušná a světlá, což vyhovuje moderním trendům. Její elegantní bílé provedení se hodí k jakékoli barvě sedací soupravy či na jakýkoli odstín podlahy. Stěna Malibu je vyrobena z lamina, kde dvířka jsou ve vysokém lesku. Můžete se rozhodnout, zda budete mít stěnu celou bílou nebo budete chtít kombinovat s barevnými dvířky. Dvířka máte na výběr černá nebo fialová. Stěna se skládá z televizních stolků, které jsou dva a dohromady tvoří TV stolek dlouhý 240cm, kde můžete umístit opravdu velkou televizi.

 

 

V horní části stěny najdete závěsnou vitrínu, ve které můžete mít osvětlené skleněné police. Ke stěně je možné dokoupit LED osvětlení polic, což ocení ti, kteří mají cit pro detail. Horní část stěny ještě tvoří dlouhá skříňka se třemi dvířky ve lesku a police, kterou využijete na drobnosti, které chcete mít vystavené.

 

 

 

 

 

 

Související příspěvky

Jak udělat z šedivě chodby honosnou vstupní halu

redakce

AV interiéry to není jen dovozce a prodejce koloniálního nábytku

redakce

Kvalitní sedačku nestačí koupit, ale je třeba jí najít na správném místě

redakce