BYT

Jak je možné zastínit interiér, když nechcete využít klasické žaluzie?

Správné zastínění interiéru je pro celkový komfort v domácnosti velice důležité. Stínění dokáže ochránit interiér před ostrými slunečními paprsky a udržovat tak optimální hladinu slunečního světla v domácnostech. V noci zabrání pronikání světel z exteriéru pro naprosté soukromí. Brání také přehřívání interiéru v horkých letních dnech. Nejvyužívanějším druhem stínění jsou žaluzie. V dnešní době je ovšem nabídka interiérového stínění mnohem širší a vybírat můžete hned z několika odlišných druhů.

 

Almna s.r.o. je kvalitním českým výrobcem stínící techniky

Pokud chcete najít kvalitní výběr stínící techniky, musíte samozřejmě hledat u kvalitních výrobců,. Pokud máte raději české výrobky, než stínící techniku s pochybným původem, může být správnou volbou společnost Almna s.r.o. Tato společnost je českou firmou, založenou již v roce 1999. Původně byla hlavní náplní firmy především výroba garážových vrat a rolet. Postupem času se přidávaly i druhy stínící techniky. V současnosti patří Almna s.r.o mezi přední české výrobce stínící techniky. V nabídce najdete interiérové rolety, venkovní rolety, žaluzie, markýzy a mnoho dalších druhů stínění. Jaké jsou nejvyužívanější druhy interiérového stínění, když nechcete klasické žaluzie?

 

Plissé je elegantní variantou do moderních domácností

Plissé se v současnosti stává stále vyhledávanějším druhem stínění interiéru v mnoha domácnostech. Jedná se o skládané látkové žaluzie. Tvoří ji ovšem celistvá látka bez mezer, která se roztahuje a skládá do malých rozměrů. Díky tomuto stylu výroby mohou být vyráběny i atypické tvary plissé. atypická okny jsou v interiérech stále žádanější a tam, kde si ostatní druhy stínění nedovedou poradit, přichází na řadu právě plissé. V sortimentu Almna s.r.o. můžete vybírat z nabídky mnoha atypických tvarů, způsobů ovládání i designů.

 

Rolety v různých variantách

Velkou část sortimentu Almna s.r.o. tvoří také rolety v různých variantách provedení. Všechny jsou určeny pro dokonalé zastínění interiéru, ale různé druhy přináší různé výhody. Mezi nejvyužívanější druhy se řadí především římské rolety nebo screenové rolety. Oby druhy najdete také v nabídce Almna s.r.o. společně s mnoha dalšími druhy rolet.

 

Kompletní nabídku najdete na www.almma.cz.

 

Související příspěvky

Levné byty v Praze? Ano, je to možné!

redakce

Nejsme kaskadéři, ale úklidová firma, co se nebojí výšek

redakce

Odstranění vodního kamene z potrubí

redakce