INSPIRACE

Masivní nábytek z palisandru nebo teaku promění každý interiér v dokonalé místo

Není nábytek jako nábytek. Současný trh je přehlcen různými druhy nábytku, který je možné sehnat za někdy až skandálně nízké ceny a vybavit si jím celou domácnost, ovšem má to jeden háček. Většina kousků vydrží jen chvíli a potom je můžete vyhodit. Pokud se nechcete dívat na to, jak vám po několika měsících užívání začne nábytek chátrat, vsaďte na kvalitu. Začněte přemýšlet o nábytku z masivu…

Masiv má hned několik výhod

Masivní nábytek získává stále větší oblibu a není to jen pouhá náhoda. Stále více lidí začíná objevovat jeho kvalitu a především jeho krásu. Masivní nábytek to totiž není jen tak něco chatrného. Nábytek z masivu se vyznačuje vysokou životností, bytelnou konstrukcí a především i atraktivním vzhledem, který dokáže každý interiér proměnit v útulné a příjemné místo.

Kouzlo Indie i pro vás

Velké popularitě v současné době těší indický nábytek. Zaujme především svým stylem a precizním zpracováním. K výrobě indického nábytku jsou používány výhradně luxusní exotické dřeviny jako je palisandr nebo teak. Právě tyto stromy mají totiž velmi tvrdé dřevo, které se téměř nezničitelné a co víc – nabízí i krásnou strukturu. Nábytek vyrobený z těchto dřevin je tak velmi krásný na pohled a dodá interiéru opravdový styl.

Dejte si pozor

Při nákupu nábytku z masivu si ovšem dejte dobrý pozor. Nábytek si vybírejte pouze u renomovaných výrobců, kteří vám poskytnou záruku původu nábytku. Mezi ně patří i společnost AV interiéry, která dováží masivní nábytek přímo ze země jeho původu – tedy z Indonésie, Thajska nebo Indie. Masivní nábytek nabízí hned v několika barevných odstínech, takže si rozhodně vybere každý.

Objevte i vy krásu nábytku z masivu.

Nabídku najdete na www.avinteriery.cz

Související příspěvky

Bez dokonale zařízené kuchyně se delikatesy prostě uvařit nedají

redakce

ADMD je oporou firmám i zájemcům o dřevostavby

redakce

Nároky na české kuchyně se neustále mění. A jaké jsou ty vaše?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.