INSPIRACE

Bezpečnostní dveře jsou stále žádanější. Nesmíte ale zapomínat ani na bezpečnostní kování

V dnešní době je ochrana majetku před vloupáním velice důležitá. Tato situace se týká rodinných dmů, bytů, komerčních budov i rekreačních objektů. Počet vloupání se neustále zvyšuje a drzost zlodějů nezná meze. Můžete je ale překvapit tím, že přes dveře se nedostanou. Podstatnou část na této situaci má správný výběr bezpečnostního kování.

 

Čím se liší bezpečnostní kování a jak vybrat ten správný druh?

Bezpečnostní kování a bezpečnostní kliky dokáží zloději zabránit proniknout přes dveře. Jejich hlavní funkce a výhoda totiž spočívá v tom, že chrání zámek nebo cylindrické vložky před útokem zvenčí. Právě přes cylindrické vložky se zloději dostávají přes dveře nejčastěji. Odemknutí klasické vložky jim zabere sotva pár minut. Bezpečnostní kování zabrání v přístupu k zámku především díky speciálním šroubům. Ty zabraňují jednoduchému odstranění kování a chrání zámek. Bezpečnostní kování je možné vybírat v mnoha designových variantách. Druhy jsou rozetové i štítové.

Mnoho variant pro všechny druhy zámků

Je jasné, že všechny dveře nejsou stejné a mají odlišné zámky. Samozřejmě nejběžnějším typem jsou zadlabací zámky. Ty se liší podle druhu dveří, na kterých se využívají nebo podle typu zámku, který využívají. Je tedy nutné pro odlišné druhy dveří vybrat ten správný druh bezpečnostního kování. Především tedy takového prodejce, který nabízí široký sortiment bezpečnostního kování a klik a dokáže se správným výběrem poradit.

E-shop Kovani-kliky.cz je specialistou od roku 2007

Pokud hledáte prodejce, který nabízí opravdu širokou nabídku kování na dveře, můžete se obrátit na kovani-kliky.cz. Tento obchod patří k největším prodejcům se zaměřením na dveřní kliky a kování na našem území. V nabídce najdete mnoho druhů klik a kování od těch nejlepších tuzemských i zahraničních výrobků. Samozřejmostí je i odborné poradenství pro váš správný výběr. Navíc nabízí nejlevnější poštovné v oboru.

 

Přesvědčte se sami na www.kovani-kliky.cz

 

 

 

Související příspěvky

Úspory energie v domácnosti

redakce

Jak stylově vybavit chalupu? Vlastními silami je to složité!

redakce

Revoluce ve stavbě rodinného domu = Poukaz na dům.

redakce

1 komentář

Estráda 8. 8. 2022 at 1:33

Jeden kamarád, který pracuje pro zámečnictví https://www.prazskyzamecnik.cz/ od mého známého, mně říkal, jaké situace někdy nastávají v panelácích a že jsou to neskutečné příběhy. Třeba že se zasekne malé roční dítě někde v koupelně a matka od něho nemůže dojít pro pomoc, protože nemá ani blbý kredit na telefonu. Zvláštní to věci.

Diskuze je uzavřena.