INSPIRACE

Krby v domácnosti zvyšují eleganci a styl! Bohužel i starosti a nepořádek!

Krby jsou do moderních novostaveb rodinných domů stále žádanější součástí, ať už se jedná o zděné stavby nebo dřevostavby. Dokáží vytopit velký prostor a mají své specifické kouzlo. Oheň v krbu je schopen dodat interiéru útulnou a hřejivou atmosféru, s pocitem klidu a pohody. Bohužel ale nastávají i starosti, zejména pak s přípravou dřeva, jeho skladováním a přikládáním. Pak také při otevírání krbů se do interiéru vždy dostane část kouře, který danou místnost znečišťuje.

 

Naštěstí existují krby bez starostí a bez odpadu

Dovedete si představit, že si ve svém novém rodinném domě budete moci užívat kouzlo plápolajícího krbu, ale zároveň nebudete muset řešit starosti se dřevem, jeho přípravou, skladováním a neustálým přikládáním? A dokonce, že vám krb prachem a popelem nebude znečišťovat domácnost, protože nebude zapotřebí jej ani otevřít? Jestli byste měli o takový druh zájem, zaměřte se na plynové krby.

turina

 

Jejich obliba neustále stoupá

Trendy moderních domácností jsou především v minimalizaci starostí a maximálním pořádku. A právě tyto dva požadavky plynové krby splňují. Přitom si zachovávají všechny přednosti krbů, pro které jsou tak oblíbené. Komfort je zajištěn i v oblasti ovládání, kdy plynové krby mohou být napojeny na termostat s dálkovým ovládáním. A specializovaní prodejci vám mohou nabídnout i velmi originální provedení plynových krbů.

 

Stačí se podívat do nabídky KRBY-KAMNA TURYNA s.r.o.

Společnost KRBY-KAMNA TURYNA s.r.o. je na našem trhu jedním z největších odborníků v oboru nabídky krbů a kamen všech známých typů. I oblast plynových krbů je velmi široce zastoupená. Navíc jsou krby na plyn nabízené v mnoha originálních provedeních a mohou se tak stát opravdu dominantní částí místnosti. Konkrétně u společnosti KRBY-KAMNA TURYNA s.r.o. se pak můžete setkat s plynovými krby světově proslulých značek, jako Bellfires, Bodart & Gonay , DRU, Tulp nebo Napoleon.

Detailní informace najdete na www.krby-turyna.cz.

 

Související příspěvky

Peníze, co vydělávají další peníze

redakce

Sprchové kouty a vany pro malé koupelny

redakce

Jaký materiál zvolit pro zahradní přístřešek? Jednoznačně dřevo!

redakce