INSPIRACE

Králem interiéru současnosti je kůže z Natuzzi!

Také ve vás představa kožené sedací soupravy v obývacím pokoji vzbuzuje patřičnou vášeň a chtíč?

V tomto článku naleznete hlavní rady a triky vedoucí k výběru té nejlepší kůže. Vyprávění začíná u společnosti Natuzzi Italia, která je mimořádně oblíbenou nábytkářskou společností po celé Evropě. Zájemcům o kožený nábytek poskytuje tu nejkratší cestu k těm nejlepším kouskům na tomto kontinentu.

Na aktuálním trhu nábytkářské oblasti se jedná o proslulého prodejce se specializací na kožený nábytek s rozsáhlou nabídkou sortimentu. K výrobě sedacích souprav firma používá pouze vlastními silami zpracovanou kůži vystupující pod názvem Natuzzi Italia. Materiál z hověziny pochází převážně z oblastí Jižní Ameriky a částí Evropy.

Hlavní zakladatel, předseda a současně ii přední designer firmy Pasquale Natuzzi neponechal nic náhodě.

S maximálním důrazem na důslednost si sestavil tým z těch nejlepších odborníků na zpracování kůží. Díky této skvělé strategii a zároveň perfektní představě o designově precizním výsledku a zpracovaní nábytku, se firma Natuzzi Italia za krátko proslavila.

 

Vrásky na kůži nejsou vadou, ale originální patinou

Při výběru kožené sedačky se nestačí řídit jen její cenou nebo vzhledem, ale i výběrem správného typu kůže. Rozdíly nalezneme například v jejím odlišném barevném zpracování. Taktéž v odlišné struktuře, omaku i celkové pevnosti. Některé typy kůží mají výraznější vrásky nebo menší zahojené jizvičky. Za žádných okolností si nemyslete, že jde o vadu nebo kaz. Za vším stojí přirozený vývoj, kůže tak pozvolna patinuje. Každá ze sedacích souprav tak vytváří svou specifickou strukturou originální kousek.

Kůže se dokáže naprosto skvěle přizpůsobit jakémukoliv tvaru těla, čímž při sezení vytváří maximální pohodlí. Snad nemusíme připomínat další z mnoha výhod, kdy kožená sedací souprava v zimě krásně hřeje a v létě naopak chladí. Připravte se, že několik dní od svého nákupu se sedací soupravy z kůže přizpůsobují vašim sedacím návykům a následně se podle nich opticky patinují do jedinečného vzhledu.

 

Kožené sedací soupravy vybíráme i dle celkového zatížení

Kožené sedací soupravy musíme vybírat i s patřičným ohledem na předpokládanou zátěž a frekvenci používání? Ošetřenou kůži s pečlivě lakovaným povrchem jsou díky zvýšené odolnosti vhodné do dětského pokoje. Povrchová úprava kůže je bez větších problémů snadno opravitelná.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

Pro všechny milovníky věcí staršího charakteru máme skvělý tip a tím se stává kůže Natural. Skvěle se hodí k doplnění vámi nastaveného rustikálního konceptu s nádechem starší doby. Firma pod názvem Natuzzi Italia nabízí sedací soupravy celkem ve dvou odlišných provedeních.

 

První provedení – kůže Protecta

Kůže Protecta znázorňuje ochranu. Jedná se tedy o tip kůže, který je opatřený ochrannou povrchovou vrstvou. Ta sedací soupravě poskytuje dokonalý vzhled po celou dobu její životnosti. Není se tedy třeba bát vpíjení kapek, protože vše velmi snadno utřete hadrem. Provedení Protecta nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, stačí ji jednou ročně ošetřit speciálním ochranným prostředkem a máte vystaráno. Protecta má mnoho podob i typů barevností. Nejpopulárnější kůží z pohledu zákaznického zájmu a prodeje je Protecta 25

 

Druhé provedení – kůže Natural

Druhé provedení je přírodní typ kůže Natural, která vyniká jemnou texturou. Tento povrch není oproti kůži typu Protecta lakovaný. Sedací soupravy tak nabízí skutečně zajímavý hebký omak, kterého se dosahuje precizním broušením nebo rovněž voskováním popřípadě napouštěním speciálními oleji.

Kožená sedací souprava typu Natural se stává volbou na celý život. Vždy vám bude věrně sloužit a přinášet ten nejvyšší komfort.

Připomeňme si známé pravidlo, že čím přírodnější kůže je, tím je i cennější. Kůže vždy symbolizovala a nadále i bude poukazovat na jistou úroveň lukrativity. Navíc, když se k těmto skvělým výhodám přidá mistrovské zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na mnoho let dopředu vystaráno.

Nábytkářská společnost významného postavení ohlašuje probíhající akci s končícím datem 15. 11.  Akce Leather SALE se skvělou 15% slevu na veškeré kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být tedy jen kožená sedací souprava, ale třeba i kvalitní postel nebo židle a křesla. Hlavní doménou nabídky je bezesporu kožený nábytek.

 

Slevy jsou na veškeré skladové zásoby:

30% sleva na modely typu Quadro/Balance.

20% sleva na modely typu Herman/Preludio/Plié.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín Capuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.
Preludio – moderní, subtilnější, s hlubším a nižším sezením a nožkami v lesklém chromu koupíte s 20% slevou.

Jen těžko na současném trhu naleznete kožené sedací soupravy s lepším ručním prošitím, zpracováním a tak impozantním designem. Společnost udává trendy současného stylu koženého sortimentu a celému světu odhaluje svou technologickou vyspělost. Firma Natuzzi Italia figuruje na celosvětovém trhu více jak 40 let a za tuto dobu si dokázala vytvořit patřičný respekt.

V kůžích firmy Natuzzi Italia se po přečtení tohoto článku již neztratíte, tak neváhejte prozkoumat kvalitu kůže pohmatem a vybrat si.

www.natuzzi.cz

Související příspěvky

Jaký tvar kuchyňské linky vybrat? Záleží hlavně na samotné místnosti

redakce

Zařiďte si kancelář dle aktuálních trendů

redakce

Proč se při výběru garážových vrat obrátit na Univers?

redakce