TIPY

Jak a kde vybrat novou kuchyň?

Kuchyně v každé domácnosti je jednou z nejčastěji využívaných místností. Při jejím zařizování je tedy zapotřebí velká ostražitost a správný výběr, ať už se jedná o rekonstrukce, nebo o zařízení kuchyně v novostavbě. Ze všeho nejdříve je ale zapotřebí zjistit, kde a jak kuchyně správně vybrat. Možností je mnoho, ale ne všechny nabízí ideální řešení.

 

Nepodřizujte se vy kuchyním, ale kuchyně vám!

V dnešní době jsou velmi rozšířeným druhem hlavně sektorové kuchyně, které jsou již sestaveny a připraveny ke koupi. Výhodou takových kuchyní je především cena, protože se vyrábějí sériově. Je ale dost možné, že sektorové kuchyně vám prostě nebudou vyhovovat, ať už velikostí nebo rozvržením. Nepodřizujte se tvarům kuchyní. Vybavení kuchyně by se mělo podřídit vám. A v takovém případě jsou vhodným druhem kuchyně na míru.

 

Kuchyně na míru padnou do každé místnosti

Výhody kuchyň na míru jsou především v pestrosti vybavení a rozvržení kuchyní. Nemusíte se podřizovat žádným předem daným tvarům ani návrhům rozmístění jednotlivého vybavení. Kuchyň si navrhnete a poskládáte podle vlastních představ. Je ale nutné se obrátit přímo na výrobce kuchyní, se kterým vše detailně rozeberete. I výběr výrobce je velmi důležitý, protože na trhu jich je mnoho a jejich kvality jsou rozdílné. Co by měl, kromě kvalitního nábytku také nabízet specializovaný výrobce kuchyní?

 

To si představíme na společnosti LJ spol. s r.o.

Firma LJ spol. s r.o. patří na našem trhu ke specialistům pro nábytek na míru a jejím největším zaměřením jsou právě kuchyně. Vysoká kvalita nabízeného nábytku je prvním, ale rozhodně ne jediným kritériem pro kvalitu výrobce. Ten by vám měl nabídnout také možnost atypického provedení některých druhů nábytku. Tím se dokáží jeho zkušenosti s výrobou. Dále by neměly chybět ani služby. Mezi ty se řadí především odborné konzultace a poradenství, zpracování 3D návrhu zdarma, montáž nábytku a další služby.

 

Více informací o firmě LJ spol. s r.o. a také o kuchyních na míru najdete na www.lj-kuchyne.cz.

Související příspěvky

Co je tryskání – pískování a jak se využívá v praxi?

redakce

Venkovní dlažba na terče nyní i v keramickém provedení

redakce

Kompletní rekonstrukce bytu v pěti krocích

redakce

1 komentář

marie 2. 1. 2017 at 21:22

My jsme si nechali u této firmy udělat kuchyň a opravdu doporučuji je krásná! 🙂 Spotřebiče a zařízení jsme už kupovali z https://www.kuchyne-domacnost.cz/ a jsem s naší kuchyní opravdu spokojená.

Diskuze je uzavřena.