INSPIRACE

Konferenční stolky z masivu od rodinné firmy Rott

Nábytek z masivu je celosvětově vysoce populární. Zákazníci ho mají rádi pro své nevídané vlastnosti, dlouhou životnost a odolnost vůči mechanickému poškozování. Navíc se jedná o čistě přírodní symbolikum, které dokáže jakékoliv místnosti propůjčit nezaměnitelnou tvář s vůní dřevin. Popularita si však vybírá svou daň, proto se na trhu můžete setkat s neprofesionálními výrobci, kteří se na úkor kvality snaží držet ceny co nejníže.

Rodinná společnost Rott, která mimo jiné vyrábí i vysoce kvalitní konferenční stolky z masivu, představuje špičku ve svém oboru. Podnik se sídlem v malebné obci Hromnice se dokázal prosadit i na zahraničním trhu, kam exportuje převážná část výroby. Vy máte možnost si ověřit kvalitu výrobků jak na internetu, tak v podnikové prodejně v Praze.

 

Výhody nábytku z masivu

Nábytek z masivu představuje mimořádně kvalitní materiál s dlouhou životností. Robustní konstrukce společně s odpovídajícím designem dokáže nadchnout i nejnáročnější klientelu. Určitě oceníte i nenáročnost na údržbu a minimální riziko mechanického poškození.

Nábytek z masivu je navíc oblíben i pro svou zdravotní nezávadnost splňující ty nejvyšší kritéria pro zdravý domov. I když se to při prvotní investici nezdá, nábytek z masivu je z dlouhodobého hlediska o mnoho levnější než ten klasický. Vydrží zkrátka i desítky let.

 

Konferenční stolky z masivu

Přijměte pozvání do světa masivního nábytku a vyberte si ty nejkvalitnější konferenční stolky z masivu na českém trhu. Rubrika konferenční stolky je rozdělené do několika kategorií dle dané kolekce. Zákazník má tak na výběr z více jak deseti typově odlišných stolků.

V nabídce naleznete jak nízké konferenční stolky s tradičním vzhledem, tak i naprosto unikátní tvary. Například stolek Zoro je ve tvaru Z a kombinuje dlouholeté zkušenosti s moderním citem pro design. Pro lepší zacílení vašeho výběru navštivte výrobce přímo v podnikové prodejně.

Související příspěvky

Jak čistit světlé koberce z vysokým vláknem od fleků a skvrn. Strojní čištění Brno

redakce

Bazénová chemie Laguna přináší ideální řešení pro váš bazén

redakce

Osobní životní prostředí ohrožují škodlivé vlivy

redakce

3 x komentováno

Tamara 27. 1. 2016 at 9:07

Dobrý den, stolky z masivu jsou nádherné, ale vzhledem k tomu, že mám doma všechno z lamina, by se mi to do bytu asi moc nehodilo… Vybrala jsem si tenhle stolek: http://www.zlutahala.cz/konferencni-stolek-105x60x40-san-remo-p20058 a jsem přesvědčená že je to pravé ořechové, jelikož je na kolečkách což mi moc vyhovuje a taky se mi líbí, že nemá sklo, jak je dneska velice moderní, ale mě připadá sklo nepratické, jak kvůli bezpečnosti( takové activity s opilími přáteli a jenen z nich padající na skleněný stůl, to je hrozná, nebo každý krožek od skleničky, který je vidět no br…) TAKŽE SKLO NEBERU!

Veronika 3. 3. 2016 at 20:19

Sklo je opravdu velmi praktické. Máme takový konferenční stolek u rodičů a je to des. Už je celý doškrábání a vidět na něm všechny otisky, nemluvě o tom, když si tam chceš udělat relax se svíčkou 🙁 Sestra svíčku sfoukla a čistit vosk nebyla žádná zábava. Konferenční stolek na kolečkách? 🙂 To je super, už jen ta představa , že dojde návštěva a teď se bude posouvat stolek mezi hosty je naprosto že cool 🙂 Žlutou halu znám jen z doslechu, ale asi si tam zběhnu něco podívat 🙂 Nechci velmi kupovat na e-shopech, které jsou jen online a masiv se mi do nového a moderního obývacího pokoje bohužel nehodí 🙁

Ivana 15. 4. 2016 at 7:31

Tak nejprve k článku – stolky jsou pěkné, ale po mých zkušenostech už masiv jako konferenční stolek nikdy. Se stolkem potřebuju hýbat, ať už kvůli úklidu nebo když přijedou mladí s dcerkou, tak aby měla prostor na hraní. Co se týče stolku z odkazu, tak bych si na té žluté hale vybrala určitě spoustu stolků, ale ani jeden z nich by neměl sklo (jak už tady padlo, nevidím nic pozitivního na skle) ani kolečka (ačkoli preferuji snadné přesunutí stolku, kolečka jsou, jak již zmiňovala Veronika, až moc snadná na přesun a představa, že podávám kafe na stůl, který mi odjede kilometr daleko – hmmm, lákavé). Takže děkuji za zajímavý článek i tip, kam se mrknout a já budu doufat, že tam najdu ten ideální stůl, protože teď právě máme z masivu a pokaždé jej posouvat je práce minimálně pro tři lidi.

Diskuze je uzavřena.