INSPIRACE

Jaké parametry a vlastnosti by měla mít podlaha do ložnice?

 

Podlaha v ložnicích je mnohdy velmi opomíjeným druhem vybavení. V mnoha domácnostech je kladen největší význam výběru postele a také nábytku. Na výběr té správné podlahové krytiny se však často zapomíná. Přitom podlaha velmi významně ovlivňuje ložnici. Nejen její vzhled a design, ale také praktické vlastnosti. Jak tedy vybírat podlahu do ložnice?

 

Důležité je, aby nešla zima od nohou

Nikdo z nás nechce, aby první věc, kterou uděláme každé ráno, bylo došlápnutí na studenou podlahu. To dokáže zkazit celé dopoledne. Naopak vstávání a chůze po teplé podlaze je mnohem příjemnější. Jenže jak vybrat ten správný druh teplé podlahy není jednoduché. Pokud nechcete mít v ložnici koberec, je hledání ještě těžší. Pomoci vám mohou vinylové podlahy české společnosti Fatra.

 

Thermofix a FatraClick jsou do ložnic ideální volbou

Společnost Fatra a.s. je na našem trhu specialistou pro výrobu vinylových podlah. Tyto podlahy jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a pomocí moderních technologií, které jim zaručují širokou možnost využití. Mezi přední druhy podlahových materiálů se řadí plovoucí vinylová podlaha FatraClick a vinylová podlahovina Thermofix. Oba tyto druhy podlahových materiálů jsou příjemné na dotek a zároveň mají skvělý teplotní vjem. Při došlápnutí nestudí.

 

  1. 1. PUR ochranná vrstva
  2. 2. Vinylová designová vrstva
  3. 3. HDF vrstva se zvýšenou odolností proti vlhkosti
  4. 4. Uniclic® systém pro jednoduchou a rychlou montáž
  5. 5. Korková vrstva zajišťující zvukovou a tepelnou izolaci
  6.  

 

 

 

 

Žádné alergeny a jednoduchá údržba

Kromě dobrého tepelného vjemu mají podlahy Thermofix a FatraClick ještě další výhody, které při využití v ložnicích jistě oceníte. První z nich je vysoká odolnost proti odření i opotřebení. Snižují úroveň hluku a také zabraňují usazování alergenů. Takže napomáhají čistému prostředí a kvalitnímu spánku. Podlahy jsou nabízeny v mnoha vzorech a designech. Kombinovat je a vidět v ložnici si můžete vyzkoušet ve virtuálním showroomu.

Kompletní informace a nabídku najdete na www.fatrafloor.cz.

 

Související příspěvky

Když nábytek z masivu tak takový, aby opravdu vydržel!

redakce

Konec problémů s graffiti – je tu antigraffitová ochrana!

redakce

5 pravidel pro sdílení pokoje dvou dětí

redakce