INSPIRACE

Jak upravovat bazénovou vodu účinně a jednoduše? Využít Tablety 5v1

Každý vlastník bazénu u rodinného domu jistě ví, kolik práce je s údržbou bazénu a zejména s údržbou kvality vody. Musíte se starat o čistotu vody, držet hodnotu pH v odpovídajících mezích (6,8-7,5), udržovat vysokou koncentraci aktivního chloru, nedovolit vznik inkrustů na stěnách, vysávat bazén a mnoho dalších činností. Jen pečlivé dodržování těchto činností dokáže zajistit kvalitní a čistou bazénovou vodu dlouhodobě. Provádět všechny tyto činnosti samostatně by zabralo velké množství času a použitý sortiment přípravků bazénové chemie by zabral polovinu šatní skříně. Naštěstí v dnešní době existují tablety, které se postarají o více funkcí v oblasti úpravy vody najednou.

 

Multifunkční tablety 5v1. Jednou si zvyknete a už nebudete chtít jinak!

Multifunkční tablety 5v1 jsou v oblasti péče o bazénovou vodu opravdu univerzálním pomocníkem. Snad kromě vysávání bazénu jsou schopny zajistit kompletní péči o bazénovou vodu, k jejímuž ošetřování je využívána chlorová bazénová chemie.

 

Jaké účinky vlastně multifunkční tablety 5v1 mají?

  • Komplexně ovlivní koncentraci volného chloru ve vodě a navýšit ji
  • Dokáží optimalizovat hodnotu pH a drží ji v potřebných mezích
  • Stabilizují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě
  • Bráníusazování inkrustů na stěnách bazénu, bazénové filtraci i v ostatním příslušenství
  • Zajistí vysrážení nerozpustných nečistot, které se pak snadněji odstraní pomocí filtrace

V nabídce bazénové chemie PWS najdete tablety 5v1 nejvyšší kvality

Bazénová chemie PWS patří k nejlepším druhům bazénové chemie na našem trhu. Výrobce této chemie – společnost Techneco, kompletní sortiment bazénové chemie vyvíjí a testuje ve svých vlastních laboratořích. Tím je docíleno vysoké kvality všech přípravků. Samozřejmě to platí i o tabletách 5v1. Ty byly vyvinuty tak, aby dokonale plnily všechny své funkce při údržbě bazénové vody. Pro bazény menších rozměrů jsou připraveny Multi Tablety 5v1 Mini o velikosti 20g. Pro velké bazény můžete využívat Multi Tablety 5v1 Maxi s velikostí 200g.

Kompletní nabídku najdete na www.eshop.techneco.eu.

Související příspěvky

Proč se klasické i úsporné žárovky stále častěji mění za LED žárovky?

redakce

Registrace vrcholí. Poslední možnost získat Poukaz na dům!

redakce

Okamžité hubení hmyzu – aerosoly ATAK

redakce
Search by Voice