STAVBA

Proč je důležitý pro rodinné domy správný výběr komínu?

Ať už se jedná o moderní novostavby nebo starší rodinné domy, komíny na těchto stavbách plní hned několik funkcí. Tou hlavní je samozřejmě odvod spalin při topení. Komíny ale musí mít také elegantní vzhled, protože jsou i designovou součástí celé stavby. Samozřejmostí by měla být také pevná a odolná konstrukce, která vydrží dlouhá léta intenzivního využívání bez poškození. Správně vybrat komín při výstavbě novostavby nebo při rekonstrukci je velmi důležité. Jak na to?

 

Odborníci vám nabídnou více možností

Každý typ stavby je unikátní a tak si samozřejmě zaslouží i své osobité řešení. Nelze říci, že pokud plánujete stavět nový komín, byl by pro všechny druhy staveb ideální jeden typ. Vždy se vyplatí vybírat komíny u specializovaných firem, které vám dokáží nabídnout více variant. Zde máte jistotu, že vám odborně poradí a dokáží navrhnout ten nejlepší komín pro vaše využití. Mezi největší specialisty na komíny a komínové konstrukce na našem trhu se řadí společnost Komín SOS s.r.o. Právě tato společnost vám totiž nabízí moderní zděné komíny, nerezové komíny i komíny Schiedel.

 

Nerezové a vícevrstvé komíny na rodinné domy, chalupy i průmyslové objekty

Jako moderní variantu komínů nabízí komín SOS s.r.o. v současnosti i nové nerezové komíny. Mezi největší přednosti tohoto druhu komínů patří velmi nízká hmotnost. Komíny jsou tvořeny z nerezové, plastové nebo keramické komínové vložky, která vytváří komínový průduch. Dále se skládají z izolační vrstvy a nerezového komínového opláštění. Vždy se navrhují a řeší individuálně, podle potřeb dané stavby. Celá realizace včetně montáže je velmi rychlá a možnosti provedení jsou flexibilní.

 

Komíny Schiedel v mnoha řadách provedení

Komíny Schiedel jsou uznávanou značkou v tomto oboru po celé Evropě. Vyznačují se velmi nadstandardní kvalitou a také velmi širokou nabídkou druhů. Komíny Schiedel jsou totiž vyráběny a nabízeny hned v několika modelových řadách, ze kterých si jistě vyberete takový typ, který by byl ideální pro vaše využití. Samozřejmě, že se správným výběrem si můžete nechat poradit také od odborníků z Komín SOS s.r.o. Ta nabízí velké množství komínových sestav od této společnosti.

 

Kompletní nabídku najdete na www.kominsos.cz.

 

 

Související příspěvky

Jaké výhody přináší obklady z umělého kamene

redakce

Etiam vitae lorem felis porta

redakce

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

redakce