Search

Jak si splnit sen o útulném a přitom designovém domově?

Bydlím s manželem a dvěma dětmi v rodinném domku 6+1 na okraji Brna. Já i celá moje rodina rádi sportujeme, manžel navštěvuje už mnoho let posilovnu a já již třetím rokem chodím cvičit s kamarádkami jógu.V našem domě máme velký obývací pokoj, kde trávíme společné chvíle, ale rádi bychom ho pozměnili a zútulnili. Další místnost, kterou jsme se rozhodli předělat, využíváme prozatím jako příležitostný pokoj pro hosty nebo občasnou pracovnu.

Přáli bychom si zde však malou posilovnu. Shodli jsme se s manželem, že pomoc bytového designéra bude nejlepší řešení. Našla jsem na internetu firmu ORIGINE INTERIER DESIGN, kde mě zaujaly projekty paní Pavlíny Lipkové, její design se nám moc líbil a proto jsme se rozhodli ji kontaktovat. Přibližně za dva týdny jsme již měli domluvenou návštěvu interiérové designérky u nás doma.

Průběh návštěvy nás mile překvapil. Společně jsme probrali náš záměr rekonstrukce, naše koníčky, finanční možnosti a paní Lipková byla velice vstřícná a milá. Vše si pečlivě zaznamenávala, zajímala se o každou maličkost, kterou s námi chtěla probrat, poradila nám a zodpověděla naše dotazy.

02 design dům

Naším společným cílem je udělat z obývacího pokoje místo, kde se budeme cítit příjemně, kde se budou učit naše děti, budeme zde trávit společné chvíle v harmonii a stejně tak se budou cítit i naši hosté.

Posilovnu si přál hlavně můj manžel, který při návštěvě paní designérky a konzultaci s ní zářil štěstím, že se mu jeho sen konečně splní.  Paní Lipková nám následně poslala cenovou nabídku ke schválení, včetně smlouvy o dílo.

Na druhé schůzce jsme byli okouzleni návrhem, který nám předložila. Harmonické řešení prostoru a praktičnost mě nadchla na první pohled, úžasné designové doplňky, zkrátka všechno do nejmenších detailů promyšlené a přizpůsobené naší rodině. Vše bylo zároveň navrhnuto tak, aby to i splňovalo dohodnutý finanční rozpočet. Po schválení návrhu jsme tedy uhradili 50% kalkulované částky.

Obdržely jsme 3D návrh obou místností a barevnou koláž interiéru, která slouží pro lepší představu, v jakém stylu a náladě bude prostor zařízen. Dále nám ukázala vzorkovnici materiálů, které zde budou použity a seznam všech předmětů včetně adres obchodů kde byly pořízeny.

03 telocvicna

Z celého projektu jsem vážně nadšená já i celá moje rodina. Líbí se mi detailní zpracování každého místa v obou místnostech a jejich promyšlené a originální využití. Obývací pokoj doplněný designovým nábytkem a doplňky, které do sebe nádherně zapadají, působí na první pohled velice útulně. Z bývalé pracovny se stala nádherná domácí posilovna, je zde k dispozici i běhací pás, který bude využíván především mnou.

Jsem si jistá, že zde nebude ani do budoucna potřeba nic měnit, díky řešení, které je opravdu promyšlené a komplexní. Oslovení této firmy byl opravdu dobrý tah!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *