INSPIRACE

I výstavba rodinných domův Praze v posledních letech vzrůstá

Na pražském trhu s realitami se můžeme setkat s výrazně vyšší nabídkou bytů, než rodinných domů. Jako by ale developeři tuto situaci chtěli změnit a v posledních letech se zaměřili také na výstavbu rodinných domů. A dokonce i v takových částech, kde bychom si ještě nedávno dovedli představit jen byty. Vede je k tomu především touha zákazníků po komfortu a originalitě, kterou jim mnohé bytové projekty nabídnout nemohou.

 

Spíše na okraji nebo v blízkosti Prahy, než v centru

Většina zájemců o bydlení v rodinných domech raději vyhledává spíše klidné příměstské lokality nebo lokality na okraji Prahy. Alespoň tedy pokud jde o reality v podobě rodinných domků. Důvodů je hned několik. Mezi hlavní důvody patří i cena. Cena rodinného domu v příměstské oblasti Prahy může být až několikrát nižší, než za dům o stejných parametrech v centru. I když se developeři snaží i v Praze o maximální soukromí, klid a komfort, v příměstských obcích je klidu přeci jen více.

 

Vilky Buštěhrad jako jeden z nejoblíbenějších projektů rodinných domů

Jedním z nejoblíbenějších projektů novostaveb rodinných domů v příměstských oblastech Prahy je bezpochyby projekt Vilky Buštěhrad. Svou polohou, tedy kousek od historické obce Lidice je velmi žádaný. Zasazen je v klidné, příměstské oblasti s vynikající dostupností do centra Prahy. Velikosti užitné plochy jsou až 140m2 a všechny rodinné domy jsou vystaveny v řadové podobě s využitím trendů moderní architektury.

 

Přeci jen upřednostňujete bydlení v centru?

Pokud jste přeci jen zastánci velkoměstského života, milovníci ruchu města a stylu života v centru dění, ani v tuto chvíli nemusí být problém najít ten správný druh bydlení. Připravte se ale na to, že vás čeká opravdu veliká nabídka projektů. Jen projekty novostaveb jsou zastoupeny desítkami různých projektů a etap výstavby. Připravte se na velkou nabídku, ať už hledáte nové byty v Praze nebo rodinné domy v okolí hlavního města.

 

Související příspěvky

Přemýšlíte o nové kuchyni? Provedení na míru se rozhodně vyplatí!

redakce

Ideální klimatizace pro dům, byt i kancelář? Samsung Split RAC!

redakce

Sare kamis cage

redakce