STAVBA

Jak by ideálně měla vypadat stavba luxusního domu?

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí s průměrem? Chcete žít v domě s osobitou atmosférou, který bude maximálně vyhovovat i těm nejtajnějším snům! V dnešní době je to možné. Pokud ale chcete luxusní dům, musíte na to jít trochu jinak. Aby bylo dílo dokonalé, vyžaduje to zcela jiný postup! Jaký? Dozvíte se dále!

 

Začátek je ze všeho nejdůležitější

Pokud má dům splňovat všechny náročné požadavky, je třeba, aby dokonale zapadl do celku – tedy byl maximálně přizpůsoben okolí. To je nutné si uvědomit! Jestliže je vaším snem luxusní dům, je třeba, abyste při jeho plánování začali od píky. Znamená to, že se s realizátorem vašeho projektu musíte spojit hned na začátku. Tedy ve chvíli, kdy začnete vybírat pozemek. Jedině to je zárukou, že architekt bude schopen vytvořit stavbu skutečně luxusní!

 

Jde to poměrně snadno!  

Na luxusní domy se v České republice specializuje Master Design s.r.o., která nabízí klientům o mnoho více, než obyčejní architekti. Snaží se totiž uspokojit poptávku těch nejnáročnějších. S každým klientem spolupracuje již při výběru pozemku. Architekt pomáhá vybrat parcelu, která je pro stavbu ideální. Každému klientovi se věnuje architekt, project manager a projektant, kteří se snaží vytvořit takové dílo, které bude odrážet všechny náročné požadavky.

vystavba-rodinny-dum-tuchomerice-a-6

 

Jak spolupráce probíhá?

Architekt na začátku získá od klienta jeho představy, které se bude snažit realizovat. Vytvoří první návrh projektu domu, ke kterému má každý klient právo se vyjádřit. Změny jsou samozřejmě možné. Cílem je vždy vytvořit osobitý dům. Po schválení projektu bude ze strany společnosti definována cena, po jejím schválení začne již samotná realizace projektu, na jehož konci je konečný návrh domu. Schválená cena je neměnná! Společnost může pomoci i s výběrem stavební firmy pro realizaci stavby, což je pro klienty také velké výhoda.

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na architekt-atelier.cz. Master Design s.r.o. má v České republice hned několik poboček, takže může sen o luxusní stavbě splnit každému!

Související příspěvky

Jak vybrat správné obklady a dlažbu do koupelny?

redakce

Potřebujete firmu vykonávající geodetické práce? Víme, kde se obrátit

redakce

Okna dotvoří vzhled domu

redakce