FINANCOVÁNÍ

Praha nabízí bydlení i pro velmi náročné zákazníky!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Hledáte nové stylové a kvalitní bydlení v Praze? Nechcete se spokojit s průměrem, ale chcete, aby toužíte po luxusním bydlení? Hlavními faktory pro přepychové bydlení je správný výběr lokality a nadstandardní vybavení. Přesně tyto podmínky splňují nové luxusní byty Praha 2.

Rezidence Vinohradská nabízí bydlení i pro velmi náročné

Pokud hledáte opravdu luxusní bydlení v Praze a chcete nadstandardní vybavení, určitě by vás měl zajímat nový projekt Rezidence Vinohradská. Tento projekt se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 2. Jedná se o moderně zrekonstruovanou rezidenci, která je vhodná pro milovníky secesního stylu a nadstandardního vybavení. Dokončení tohoto projektu se plánuje na podzim roku 2013. Na realizaci tohoto projektu se podílí úspěšná developerská společnost BM Develop.

Nabízené byty jsou dokonalé v každém detailu

Byty v rezidenci Vinohradská můžete vybírat z dispozic 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Celá stavba je 7mi podlažní bytový dům s 11ti bytovými jednotkami. Ke každé bytové jednotce je možné dokoupit také sklepní kóji a parkovací místo. Všechny byty se vyznačují vysokými standardy vybavení. I samotná budova má jedinečný secesní vzhled. Na návrhu interiéru ve všech bytech se podíleli pouze renomovaní architekti. Jedná se o jedinečné bydlení pro všechny věkové skupiny, kteří se nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí luxus.

Kompletní informace naleznete na www.vinohradska-33.cz.

Související příspěvky

Prodej nízkoenergetických řadových rodinných domů již brzy zahájen!

redakce

Nejčastější chyby při rekonstrukci

redakce

Jak jsme díky Geprad Finance získali opravdu výhodnou hypotéku

redakce